vyhledat zájezdy

Hotel Rainbow

**
Řecko, Rhodos | Pobytové letní, U moře

Popis ubytování

Ve městě Rhodos, cca 900 m od jeho historického centra, byl postaven hotel Rainbow. Sestává z třípatrové budovy, přičemž v jeho areálu najdete i bazén s fontánkou. Od pláže a přístavu Zephyros ho dělí asi 400 m. Jeho skvělá poloha umožňuje prožít nejen pohodovou odpočinkovou dovolenou, ale zároveň dává možnost zažít noční život a poznávání historických památek. Letiště je v dosahu cca 13 km.

Aeolus kategorie

**+

Oficiální kategorie

**

Kapacita

85 pokojů

Pláž

písčito-oblázková cca 400 m

Vybavení / Sport / Zábava

recepce * trezor na recepci (za poplatek) * venkovní bazén s fontánou * sluneční terasa * slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek * snack bar u bazénu * restaurace * hlavní bar * WiFi (za poplatek) * parkoviště.

Ubytování / Vybavení

pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky * klimatizace (za poplatek) * mini lednička * TV * telefon * koupelna / WC * balkon s ??výhledem na město nebo bazén

Stravování

all inclusive

Náš názor

Příjemný městský hotel, kde máte vše na dosah ruky - pláž, historické památky či noční život. Navíc pohodlné all inclusive služby. Doporučujeme pro páry i rodiny s dětmi.

All  inclusive

- snídaně, obědy a večeře formou bufetu
- místní nealkoholické a alkoholické nápoje, malé občerstvení
- přesné informace ohledně AI služeb v hotelu
Nejnovější akce
Infocesta Chalkidiki 2018 Infocesta Chalkidiki 2018 Přečtěte si o našem květnovém putování po Chalkidiki.
Rozšíření vozového parku Rozšíření vozového parku Máme dobrou zprávu pro všechny naše klienty, kteří s námi jezdí na dovolené autobusem.
Zemětřesení na ostrově Kos Zemětřesení na ostrově Kos Chtěli bychom vás informovat o situaci na Kosu, který dnes zasáhlo zemětřesení a poškodilo staré budovy v hlavním městě