vyhledat zájezdy

Hodnocení: 8

Studia Sun Week

Řecko, Karpathos | Pobytové letní, Klidná dovolená, U moře

Popis ubytování

Na západním pobřeží Karpathosu, na místě, kde scenérie nabývá skutečně jedinečný ráz, se nachází malebná a klidná vesnička Lefkos. Pyšní se čtyřmi krásnými plážemi a množstvím dalších menších zálivů, kde si každý umí najít své soukromí. Na své si zde mohou přijít i nudisté. Ve vesničce je množství menších apartmánových domů. Dům Sun Week je jedním z nich – charakterizuje ho hezká budova, výhodná poloha v blízkosti centra (cca 200m) i pláže a výhled na moře z prvního patra. Záplava buganvilií mu dává skutečně romantický vzhled. Jednodušší ubytování doporučujeme pro milovníky klidné dovolené a tradičního Řecka.

Aeolus kategorie

**

Oficiální kategorie

*

Kapacita

6 studií

Pláž

písečná, necelých 300 m, nudistická pláž cca 500 m

Ubytování / Vybavení

studia pro 2-3 osoby (3. lůžko pevné) situované v přízemí nebo na patře • kuchyňský kout • základní nádobí • minilednička • koupelna s WC • balkon s výhledem do okolí nebo na moře • WI-FI zdarma

Stravování

bez stravy

Cena zahrnuje

U leteckých zájezdů je cena konečná a zahrnuje:
zpáteční letenku PRAHA – KARPATHOS – PRAHA, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid ve studiích a apartmánech (úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, následně dle rozhodnutí ubytovacího zařízení), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK Aeolus, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK AEOLUS si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek ČL.II.).

Povinné příplatky

pobytová taxa 0,5 € za pokoj/noc

Tato taxa je v Řecku zavedena od 1.1.2018 a je splatná v hotovosti v místě pobytu.

Nepovinné příplatky

komplexní cestovní pojištění 62,- Kč/os./den
Nejnovější akce
Flexi Pass CARD Flexi Pass CARD Nově přijímáme poukázky Flexi Pass CARD na našich pobočkách.
Infocesta Chalkidiki 2018 Infocesta Chalkidiki 2018 Přečtěte si o našem květnovém putování po Chalkidiki.
Rozšíření vozového parku Rozšíření vozového parku Máme dobrou zprávu pro všechny naše klienty, kteří s námi jezdí na dovolené autobusem.