vyhledat zájezdy


Hodnocení: 8.8

Studia Sun Week

Řecko, Karpathos | Pobytové letní, Klidná dovolená, U moře

Popis ubytování

Na západním pobřeží Karpathosu, na místě, kde scenérie nabývá skutečně jedinečný ráz, se nachází malebná a klidná vesnička Lefkos. Pyšní se čtyřmi krásnými plážemi a množstvím dalších menších zálivů, kde si každý umí najít své soukromí. Na své si zde mohou přijít i nudisté. Ve vesničce je množství menších apartmánových domů. Dům Sun Week je jedním z nich – charakterizuje ho hezká budova, výhodná poloha v blízkosti centra (cca 200m) i pláže a výhled na moře z prvního patra. Záplava buganvilií mu dává skutečně romantický vzhled. Jednodušší ubytování doporučujeme pro milovníky klidné dovolené a tradičního Řecka.

Aeolus kategorie

**

Oficiální kategorie

*

Kapacita

6 studií

Pláž

písečná, necelých 300 m, nudistická pláž cca 500 m

Ubytování / Vybavení

studia pro 2-3 osoby (3. lůžko pevné) situované v přízemí nebo na patře • kuchyňský kout • základní nádobí • minilednička • koupelna s WC • balkon s výhledem do okolí nebo na moře • WI-FI zdarma

Stravování

bez stravy

Cena zahrnuje

U leteckých zájezdů je cena konečná a zahrnuje:
zpáteční letenku PRAHA – KARPATHOS – PRAHA, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid ve studiích a apartmánech (úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, následně dle rozhodnutí ubytovacího zařízení), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK Aeolus, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK AEOLUS si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek ČL.II.).

Povinné příplatky

pobytová taxa 0,5 € za pokoj/noc

Tato taxa je v Řecku zavedena od 1.1.2018 a je splatná v hotovosti v místě pobytu.

Nepovinné příplatky

komplexní cestovní pojištění 62,- Kč/os./den
Nejnovější akce
Stěhování pobočky v Praze Stěhování pobočky v Praze Od 1. 1. 2019 se na vás budeme těšit na naší nové pražské adrese
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.
Flexi Pass CARD Flexi Pass CARD Nově přijímáme poukázky Flexi Pass CARD na našich pobočkách.