vyhledat zájezdyHodnocení: 8

Studia Blue Swan

Řecko, Karpathos | Pobytové letní, U moře

Popis ubytování

Studia Blue Swan byly postaveny jen 100 m nad zálivem Potali ve vesničce Lefkos. Svým hostům nabízejí studia pro 2-3 osoby s kuchyňským koutem, které jsou situovány nad nejznámější tavernou vesnice. Vaří zde dvě starší dámy, které si mezi sebou konkurují v přípravě řeckých specialit. Pro vaše chuťové pohárky to bude dokonalý požitek. Z balkonů se vám naskytne úžasný výhled na moře s panoramatem, který ve vás zanechá nezapomenutelný zážitek z originálního ostrova Karpathos. Blue Swan je výbornou variantou pro všechny ty, kteří hledají autentické ubytování a chutě Řecka.

Aeolus kategorie

***

Oficiální kategorie

***

Kapacita

12 studií

Pláž

100 m od písečné pláže Potali, lehátka a slunečníky za poplatek

Ubytování / Vybavení

2-3 lůžková studia (3. lůžko je přistýlka) • kuchyňský kout se základním nádobím a ledničkou • klimatizace za poplatek • koupelna s WC • fén • trezor za poplatek • balkon nebo terasa se zahradním nábytkem • WiFi zdarma

Stravování

polopenze - servírované snídaně a večeře v taverně pod domem

www

Cena zahrnuje

U leteckých zájezdů je cena konečná a zahrnuje:
zpáteční letenku PRAHA – KARPATHOS – PRAHA, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid ve studiích a apartmánech (úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, následně dle rozhodnutí ubytovacího zařízení), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK Aeolus, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK AEOLUS si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek ČL.II.).

Povinné příplatky

pobytová taxa 0,5 € za pokoj/noc

Tato taxa je v Řecku zavedena od 1.1.2018 a je splatná v hotovosti v místě pobytu.

Nepovinné příplatky

komplexní balíček cestovního pojištění včetně storna zájezdu 62,- Kč/os./ den

Nejnovější akce
Flexi Pass CARD Flexi Pass CARD Nově přijímáme poukázky Flexi Pass CARD na našich pobočkách.
Infocesta Chalkidiki 2018 Infocesta Chalkidiki 2018 Přečtěte si o našem květnovém putování po Chalkidiki.
Rozšíření vozového parku Rozšíření vozového parku Máme dobrou zprávu pro všechny naše klienty, kteří s námi jezdí na dovolené autobusem.