vyhledat zájezdy

Hotel Oceanis

***
Řecko, Karpathos | Pobytové letní, U moře

Popis ubytování

Hotel Oceanis se vyznačuje skvělou polohou. Je postaven v hlavním městě Pigadia, jen 50 m od pláže a několik kroků od rušného centra, kde najdete vše - obchody, bary, taverny, restaurace, noční život. V blízkosti hotelu objevíte nejen supermarket (15 m), ale i potápěčské centrum. Hostům jsou k dispozici klasicky zařízené 2-3 lůžkové pokoje s výhledem na moře nebo na bazén. Po snídani se vydejte objevovat krásné pláže ostrova Karpathos - jen pár kroků od hotelu je i zastávka autobusů a taxíků. Večer si pak vychutnáte svůj drink na terase hotelového baru.

Aeolus kategorie

***

Oficiální kategorie

***

Kapacita

55 pokojů

Pláž

cca 50 m od hotelu městská písečná pláž, lehátka a slunečníky, vodní sporty a plážový servis za poplatek 

Vybavení / Sport / Zábava

recepce lobby a bar snídaňová restaurace trezor na recepci za poplatek WiFi zdarma

Ubytování / Vybavení

klasicky zařízené 2-3 lůžkové pokoje TV telefon klimatizace malá chladnička koupelna (sprcha, WC) fén balkon s bočním výhledem na moře WiFi zdarma dětská postýlka na vyžádání zdarma

Stravování

snídaně formou bufetu

www

www.oceanishotel.gr

Cena zahrnuje

U leteckých zájezdů je cena konečná a zahrnuje:

zpáteční letenku PRAHA – KARPATHOS – PRAHA, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid (ve studiích a apartmánech je úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, v ostatních ubytovacích zařízeních podle vlastních předpisů), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK Aeolus, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK Aeolus si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek Čl. II.).

Nepovinné příplatky

Balíček komplexního pojištění se stornem zájezdu 62,- / os. / den
Nejnovější akce
Flexi Pass CARD Flexi Pass CARD Nově přijímáme poukázky Flexi Pass CARD na našich pobočkách.
Infocesta Chalkidiki 2018 Infocesta Chalkidiki 2018 Přečtěte si o našem květnovém putování po Chalkidiki.
Rozšíření vozového parku Rozšíření vozového parku Máme dobrou zprávu pro všechny naše klienty, kteří s námi jezdí na dovolené autobusem.