vyhledat zájezdy


Hodnocení: 8.1

Hotel Oceanis

***
Řecko, Karpathos | Pobytové letní, U moře

Popis ubytování

Hotel Oceanis se vyznačuje skvělou polohou. Je postaven v hlavním městě Pigadia, jen 50 m od pláže a několik kroků od rušného centra, kde najdete vše - obchody, bary, taverny, restaurace, noční život. V blízkosti hotelu objevíte nejen supermarket (15 m), ale i potápěčské centrum. Hostům jsou k dispozici klasicky zařízené 2-3 lůžkové pokoje s výhledem na moře nebo na bazén. Po snídani se vydejte objevovat krásné pláže ostrova Karpathos - jen pár kroků od hotelu je i zastávka autobusů a taxíků. Večer si pak vychutnáte svůj drink na terase hotelového baru.

Aeolus kategorie

***

Oficiální kategorie

***

Kapacita

55 pokojů

Pláž

cca 50 m od hotelu městská písečná pláž, lehátka a slunečníky, vodní sporty a plážový servis za poplatek 

Vybavení / Sport / Zábava

recepce lobby a bar snídaňová restaurace trezor na recepci za poplatek WiFi zdarma

Ubytování / Vybavení

klasicky zařízené 2-3 lůžkové pokoje TV telefon klimatizace malá chladnička koupelna (sprcha, WC) fén balkon s bočním výhledem na moře WiFi zdarma dětská postýlka na vyžádání zdarma

Stravování

snídaně formou bufetu

www

Cena zahrnuje

U leteckých zájezdů je cena konečná a zahrnuje:

zpáteční letenku PRAHA – KARPATHOS – PRAHA, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid (ve studiích a apartmánech je úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, v ostatních ubytovacích zařízeních podle vlastních předpisů), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK Aeolus, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK Aeolus si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek Čl. II.).

Nepovinné příplatky

Balíček komplexního pojištění se stornem zájezdu 62 Kč/os./den
Nejnovější akce
Stěhování pobočky v Praze Stěhování pobočky v Praze Od 1. 1. 2019 se na vás budeme těšit na naší nové pražské adrese
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.
Flexi Pass CARD Flexi Pass CARD Nově přijímáme poukázky Flexi Pass CARD na našich pobočkách.