vyhledat zájezdy

Studia Avra

8
Řecko, Kalymnos, Myrties
Termín: 30.9.2018 - 7.10.2018 (8 dní)
Strava: bez stravy
Doprava: letecká (Praha)
Základní cena: 13 990,00 Kč
Cena po slevě: 7 950,00 Kč
Nezávazně objednat

Popis ubytování

Studii Avra jistě potěšíme všechny, kteří mají rádi autentické řecké ostrovy, mezi které Kalymnos rozhodně patří. Když cestou z hlavního města Pothia přejedete hory, objeví se před vámi dechberoucí panorama ostrova Telendos čnícího z moře a pobřeží Kalymnosu s letovisky Massouri a Myrties. Myrties je menší a klidnější, je v něm malý přístav, ze kterého vyplouvají loďky na Telendos, kde najdete hezké pláže včetně nudistické. Kousek od přístavu, jen pár kroků u oblázkové pláže, stojí jednoduchá rodinná studia Avra. Vedle nich je restaurace, která patří majitelům, a kde si můžete vychutnávat řeckou kuchyni. V okolí je pár dalších taveren a minimarket. Do centra živějšího Massuri se dostanete procházkou asi po 1 km, ale obě letoviska na sebe plynule navazují a podél cesty se soustředí vše důležité. Jen asi 400 m od studií je další vyhlášená pláž ostrova - Melitzachas, autobusová zastávka je cca 50 m.

Aeolus kategorie

**

Oficiální kategorie

**

Kapacita

6 studií

Pláž

přímo u oblázkovo-štěrkové pláže, plážový servis za poplatek

Ubytování / Vybavení

jednoduchá, účelně zařízená dvoulůžková studia s možností přistýlky s výhledem na moře • kuchyňský kout • základní nádobí • lednička • koupelna (sprcha, WC) • klimatizace (za poplatek)

Stravování

bez stravy

Cena zahrnuje

U leteckých zájezdů je cena konečná a zahrnuje:
zpáteční letenku PRAHA nebo BRNO – KOS – PRAHA nebo BRNO, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid ve studiích a apartmánech (úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, následně dle rozhodnutí ubytovacího zařízení), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK Aeolus, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK AEOLUS si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek ČL.II.).

Povinné příplatky

pobytová taxa 0,5 € za pokoj/noc

Tato taxa je v Řecku zavedena od 1.1.2018 a je splatná v hotovosti v místě pobytu.

Nepovinné příplatky

komplexní cestovní pojištění 62,- Kč/os./den
Předběžná cenová kalkulaceNejnovější akce
Flexi Pass CARD Flexi Pass CARD Nově přijímáme poukázky Flexi Pass CARD na našich pobočkách.
Infocesta Chalkidiki 2018 Infocesta Chalkidiki 2018 Přečtěte si o našem květnovém putování po Chalkidiki.
Rozšíření vozového parku Rozšíření vozového parku Máme dobrou zprávu pro všechny naše klienty, kteří s námi jezdí na dovolené autobusem.