vyhledat zájezdy










































Apartmánový dům Asteria

7.3
Řecko, Chalkidiki, Sarti
Termín: 20.5.2017 - 2.6.2017 (14 dní)
Strava: bez stravy
Doprava: autobusová
Cena od: 4 541,00 Kč
Nezávazně objednat

Popis ubytování

Dům Asteria, který najdete v tzv. "staré" části letoviska Sarti v klidnějším prostředí, ale přitom jen asi 40 m od hlavního náměstí, nabízí ubytování pro 3-4 členné rodiny. Písečná pláž je vzdálená jen cca 110 m. Asteria je dobrým výběrem i pro ty, kteří upřednostňují individuální dopravu. Vlastní auto vám umožní nejen návštěvu jedinečné pláže Kavouritripes, ale i mnoha dalších hezkých pláží a zajímavých míst v okolí. Sarti je také rájem gyrosů, jejichž typická vůně se vznáší všude kolem. Dovolená na Sarti je osvědčená klasika, která nezklame. Doporučujeme!

Aeolus kategorie

**

Oficiální kategorie

*

Kapacita

6 studií a 1 apartmán

Pláž

cca 110 m, atraktivní písečná pláž

Ubytování / Vybavení

3 a 4-lůžková studia (ložnice s manželskou postelí oddělená od obývací kuchyňky posuvnými dveřmi - v kuchyňce další manželská postel nebo přistýlka) a apartmán pro 4 osoby • kuchyňský kout se základním vybavením • lednička • TV • koupelna (sprcha, WC) • klimatizace (za poplatek) • balkon nebo terasa • WiFi (zdarma)

Stravování

bez stravy

Cena zahrnuje

U autobusových zájezdů:

dopravu autobusem, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid (ve studiích a apartmánech je úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, v ostatních ubytovacích zařízeních podle vlastních předpisů), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK Aeolus, pojištění proti úpadku CK, DPH.

Nepovinné příplatky

komplexní cestovní pojištění 62,- Kč/os./den • místenka 280,-Kč/os.

Nástupní místa

Trasa M: Praha, Jihlava, Brno, Hustopeče, Břeclav
Trasa N: Brno, Hustopeče, Břeclav
Trasa K: Ostrava, Frýdek Místek, Český Těšín, Třinec
Trasa L: Olomouc, Přerov, Kroměříž, Zlín, Uherské Hradiště, Uherský Brod

Předběžná cenová kalkulace



 



Nejnovější akce
Objevujte Řecko Objevujte Řecko Pokud bychom měli vytvořit seznam letních prázdninových cílů, do kterých můžete cestovat každý rok a každý rok objevit něco nového, Řecko bude určitě na prvních příčkách - ne-li zcela na vrcholu.
Infocesta 2016 Infocesta 2016 Přečtěte si o našem květnovém putování po Chorvatsku, Albánii a Řecku.
Důležitá změna - Hotel Eden Beach Plaka - Peloponés Důležitá změna - Hotel Eden Beach Plaka -  Peloponés Dnes jsme dostali skvělou zprávu o pozitivní změně, ke které došlo v hotelu Eden Beach Plaka na Peloponésu v letovisku Tolo/Drepano.