vyhledat zájezdy

Apartmány Angelica´s

8.6
Řecko, Kasos, Fri
Termín: 15.6.2018 - 22.6.2018 (8 dní)
Strava: snídaně
Doprava: letecká (Praha)
Základní cena: 18 390,00 Kč
Cena po slevě: 18 390,00 Kč
Nezávazně objednat

Popis ubytování

Jen dvě stě metrů od přístavu a pláže v hlavním městě Fri najdete jedinečný areál Angelica's Traditional Apartments. Dům je živoucí ukázkou tradiční místní architektury a jeho zdi nesou otisky už tří generací typické ostrovní rodiny. Do sytosti si tu vychutnáte klid, ticho a výhled na moře a protilehlý ostrovní svět, přičemž jako byste cestovali v čase. Studia pro 2-3 osoby nesou stopy výjimečného vkusu majitelky, která skloubila tradiční prvky s moderními potřebami a zajistila tak hostům maximální pohodlí. Užijte si pohostinnost ostrova Kasos, procházejte se úzkými uličkami, koupejte se v moři a odpočívejte na některé z mnoha pláží, vydejte se objevit ostrůvek Armathia. Pokud zažijete nějaký místní festival či oslavu, užijte si naplno zábavu s místními, s dobrým jídlem a vínem až do časného rána. Ráj pro skalní milovníky Řecka!

Aeolus kategorie

***

Oficiální kategorie

**

Kapacita

4 studia

Pláž

200 m od oblázkové městské pláže, plážový servis za poplatek

Ubytování / Vybavení

studio č. 1 s výhledem do okolí pro 2-3 osoby • studio č. 2 s výhledem na moře pro 2 osoby • apartmán č. 3 s výhledem do okolí pro 2-3 osoby • apartmán-suita č. 4 s výhledem na moře • stylová studia / apartmány s malovanou podlahou a speciálními nástěnnými malbami a s opticky oddělenou kuchyňkou • základní vybavení • lednička • koupelna (sprcha, WC) • klimatizace • TV • WiFi • balkon nebo terasa

Stravování

snídaně (kontinentální, servírované v blízké kavárně)

www

Cena nezahrnuje

U leteckých zájezdů je cena konečná a zahrnuje:
zpáteční letenku PRAHA – KARPATHOS – PRAHA, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid ve studiích a apartmánech (úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, následně dle rozhodnutí ubytovacího zařízení), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK Aeolus, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK AEOLUS si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek ČL.II.).

Povinné příplatky

pobytová taxa 0,5 € za pokoj/noc

Tato taxa je v Řecku zavedena od 1.1.2018 a je splatná v hotovosti v místě pobytu.

Poznámka

U zájezdů na ostrov Kassos je přílet na Karpathos. Transfer z letiště do přístavu v Pigadii trvá cca 20 minut, plavba lodí na ostrov Kassos cca 1 hodinu. Aktuálně máme k dispozici lodní řády, ve kterých je po příletu první možná loď ve 14:15h. U pobytů s letovými dny úterý - pátek je 8 nocí na ostrově Kassos a poslední 2 noci na Karpathosu v hotelu 2-3*, u pobytů pátek - úterý je na Kassosu 10 nocí a poslední 1 noc na Karpathosu.

Nepovinné příplatky

Komplexní cestovní pojištění 62,-Kč/os./den
Předběžná cenová kalkulace

Nejnovější akce
Infocesta Chalkidiki 2018 Infocesta Chalkidiki 2018 Přečtěte si o našem květnovém putování po Chalkidiki.
Rozšíření vozového parku Rozšíření vozového parku Máme dobrou zprávu pro všechny naše klienty, kteří s námi jezdí na dovolené autobusem.
Zemětřesení na ostrově Kos Zemětřesení na ostrově Kos Chtěli bychom vás informovat o situaci na Kosu, který dnes zasáhlo zemětřesení a poškodilo staré budovy v hlavním městě