vyhledat zájezdy

Prezentace katalogu léto 2019

Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře. Spojili jsme ji totiž s vídeňským festivalem Wiener Wiesn Fest, největším rakouským folklórním a pivním eventem a můžeme říci, že skutečně sklidila úspěch. Prezentace se zúčastnili nejen naši slovenští a čeští partneři, ale i zahraniční partneři z Turecka a zástupci vedení vybraných hotelů v Turecku. V úvodu dostali prostor také partneři z Rakouska, kteří představili známý region Semmering a svá vynikající lyžařská střediska jako Stuhleck či Brunnalm a velmi zajímavé muzeum zimních sportů (Winter Sports Museum).

Ze zimních regionů jsme se přenesli do těch horkých a slunečných. Představili jsme naše dvě nové destinace: Spojené Arabské Emiráty a Egypt. Pečlivě jsme vybrali několik špičkových hotelů v Abu Dhabi, Ras Al Khaimah, Dubaji a Sharjah. Nabídka hotelů v Egyptě je stejně důkladně sestavena a tvoří ji škála vynikajících all inclusive hotelů v oblasti Hurghady a Makadi Bay.

Po několika letech opět přinášíme nabídku v turecké oblasti Ölüdeniz a podobně jako v loňském roce, nabízíme široký výběr hotelů na Turecké riviéře. O obou oblastech blíže popovídali naši partneři a odprezentované byly také skvělé hotely Side Royal Palace 5 *, Side La Grande 5 * a Adora Boutique 4 *.

Prezentaci jsme ukončili přehledem oblíbených řeckých destinací, které nadále tvoří jádro našeho produktu. Na závěr prezentace jsme některé účastníky odměnili výhrou v tombole ve formě týdenních pobytů v Turecku a Egyptě, letenek, skipasů a typickým keramickým krýglem.

Celou prezentaci doprovázela jedinečná atmosféra, obsluha v tradičních folklórních oděvech, živá hudba a podívali jsme se také na slavnostní zahajovací ceremoniál. Festival ve vídeňském Prátru má trvání až 18 dní a denně se těší velkému množství návštěvníků. Festivalová vesnička je plná stánků z různých regionů celého Rakouska, které jsou nejen přehlídkou tradic, řemesel a krojů, ale samozřejmě i ochutnávkou kulinářských specialit a dobrého piva. To všechno jsme si měli možnost prohlédnout ve volném čase po prezentaci.

Děkujeme všem za účast a těšíme se na spolupráci v sezóně 2019.

Nejnovější akce
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.
Flexi Pass CARD Flexi Pass CARD Nově přijímáme poukázky Flexi Pass CARD na našich pobočkách.
Infocesta Chalkidiki 2018 Infocesta Chalkidiki 2018 Přečtěte si o našem květnovém putování po Chalkidiki.