PLAVBY

Plavby aneb "Dovolená trochu jinak".

Výletní plavba je vynikající volbou jak si užít dovolenou. Můžete se pohodlně bez stěhování pohybovat se svým "hotelem" a navštívit za krátkou dobu mnoho destinací a míst. Žádné balení, žádný spěch a stres. V současnosti výletní plavby už nejsou jen pro seniory, lodní společnosti nabízejí bohaté aktivity pro děti, teenagery i dospělé. Jednoduše pro každého z vás ...

Můžete si vybrat z více než 200 lodí od různých společností, od aktivních po sofistikované vybavené bazény, lázněmi či sportovišti na palubě. Vaše děti se zabaví s profesionálními dětskými animátory, zatímco vy si uděláte den na lodi podle svého gusta. Každá loď má několik různých restaurací, noční show, kino, kasino i diskotéku. Jakoukoli plavbu si vyberete, vždy se můžete zúčastnit výletu na pevninu v jednotlivých přístavech. Výlety bývají zaměřené na historii a prohlídku míst, přírodní krásy, šnorchlování, potápění, vyjížďky na koních, cyklistika, túry, golf, plachtění, windsurfing, nakupování, plážování ...

Nabídka plaveb je velmi velká - od slunce a zábavy v Karibiku či Středozemním moři až po obdivování krás Aljašky nebo Baltské oblasti.
Pokud neradi létáte na velké vzdálenosti, abyste se dostavili do přístavu na nalodění, existuje mnoho plaveb začínajících v některém z přístavů Středozemního moře nebo v UK. Najdeme pro vás i atypickou destinaci a části světa kam se můžete doplout jako např. Antarktida nebo Indický Oceán.

Důležitým předpokladem a faktorem usnadňujícím cestování lodí je znalost alespoň jednoho cizího jazyka, nejlépe AJ nebo NJ.

Klikněte na obrázek pro kompletní nabídku.

Nejnovější akce
Rozšíření vozového parku Rozšíření vozového parku Máme dobrou zprávu pro všechny naše klienty, kteří s námi jezdí na dovolené autobusem.
Zemětřesení na ostrově Kos Zemětřesení na ostrově Kos Chtěli bychom vás informovat o situaci na Kosu, který dnes zasáhlo zemětřesení a poškodilo staré budovy v hlavním městě
Objevujte Řecko Objevujte Řecko Pokud bychom měli vytvořit seznam letních prázdninových cílů, do kterých můžete cestovat každý rok a každý rok objevit něco nového, Řecko bude určitě na prvních příčkách - ne-li zcela na vrcholu.