vyhledat zájezdyObjevujte Řecko

Pokud bychom měli vytvořit seznam letních prázdninových cílů, do kterých můžete cestovat každý rok a každý rok objevit něco nového, Řecko bude určitě na prvních příčkách - ne-li zcela na vrcholu. Stovky ostrovů, rozlehlá pevnina, tisíce pláží, tradiční vesnice i populární letoviska a mnoho skvělého jídla. No nejsou to silná pozitiva pro každoroční návštěvu? U nás si můžete vybrat nejen z bohaté nabídky letních dovolených v Řecku, ale pro sezónu 2017 jsme vytvořili i speciální program na Krétě a Peloponésu. Program vaší dovolené bude ve vašich rukou a my vytvoříme předpoklady, abyste ji prožili v atraktivním a originálním prostředí, obklopeni zajímavými místy hodnými k objevování.

JAK TO FUNGUJE?

Krok první: vyberte si ubytování. Na Krétě vám nabízíme dům Lagos ve vesnici Palekastro na východě ostrova, jen 19 km od města Sithia nebo komplex Stella's Traditional v Kato Zakros ležícím ještě o pár kilometrů jižněji.
Pokud dáte přednost Peloponésu, budete mít možnost prožít pár dní v drsném kraji Mani, v malé vesnici Neo ITIL na jihu poloostrova. Vybrat si můžete mezi komfortními studii a apartmány Selänne a luxusním butikový hotel Porto Vitilo.

Krok druhý: vyberte si auto a naplánujte si svůj program. V ceně zájezdu je pronájem auta započítán, ale můžete si vybrat i jiný typ a doplatit rozdíl.

Krok třetí: sbalte se, dostavte se k odletu a my vás přepravíme do cílové destinace. Tam vás bude čekat zástupce naší kanceláře, který vám auto odevzdá, poskytne vám mapu oblasti, několik užitečných informací a své telefonní číslo pro případ nouze. V případě pozdního příletu vám auto doručíme k vašemu ubytování následující ráno.

Krok čtvrtý: objevujte! Pokud se náhodou ztratíte, ptejte se domácích, ochotně vám poradí. Řízení v Řecku je jedinečná zkušenost. Cesty vás dovedou do neprozkoumaných koutů řeckého venkova a tradičních "kafenií" stojících uprostřed ničeho. Zaparkujte tam, kde se vám to nejvíce líbí a trochu se poohlédněte; určitě objevíte chodník, který končí v nějakém dobře ukrytém zálivu, což ani na mapě není. Tam zůstaňte a prožijte pěkný den. A zítra bude další - někde úplně jinde, daleko od masového turismu, daleko od velkých hotelových komplexů a hektického života. Pobuďte na náměstích, ztraťte se mezi místními obyvateli, navštivte kostely, historická místa a vychutnejte si neopakovatelné výhledy. Mezitím si dopřejte dobré jídlo - přesně jako Řekové; ti totiž nejedí jen proto, aby si naplnili žaludky, jídlo je pro ně skutečnou oslavou. Zaplňte stůl různými malými chuťovkami (Mezei), ochutnejte místní speciality a pokud už neplánujete řídit, dopřejte si i ouzo, tsipouro, raki či víno. I na výběru místa záleží - jednou dáte přednost malebné restauraci na pobřeží, jindy zapadlé taverně v horské vesnici, kde vás doslova zavedou do kuchyně, abyste si vybrali z aktuální nabídky. A takto by to mělo být během celého vašeho pobytu - užívejte si život, jak Řekové!

Krok pátý: v den odletu přivezete auto na letiště, odevzdáte našemu zástupci a my vás opět přepravíme domů.

Poslední krok: budeme rádi, pokud nám po návratu napíšete, pošlete pár pěkných fotek. I když místa pečlivě vybíráme, vy, naši rekreanti vždy objevíte nějaké zajímavé zákoutí, které stojí za to, abyste se o dojmy z návštěvy podělili.

Nejnovější akce
Flexi Pass CARD Flexi Pass CARD Nově přijímáme poukázky Flexi Pass CARD na našich pobočkách.
Infocesta Chalkidiki 2018 Infocesta Chalkidiki 2018 Přečtěte si o našem květnovém putování po Chalkidiki.
Rozšíření vozového parku Rozšíření vozového parku Máme dobrou zprávu pro všechny naše klienty, kteří s námi jezdí na dovolené autobusem.