vyhledat zájezdy


Cesta snů

****
Maroko, Marrákeš,
Termín: 11.11.2018 - 15.11.2018 (5 dní)
Strava: polopenze
Doprava: letecká (Praha)
Základní cena: 18 590,00 Kč
Cena po slevě: 18 590,00 Kč
Nezávazně objednat

Stravování

polopenze

Program zájezdu

1.den: MARRÁKEŠ

Odlet z Prahy 12.20, přílet do Marrákeš 15:30. Labyrint uliček mediny, pohádkové paláce, kouzelné noci na náměstí Djemaa El Fna s nesčetnými atrakcemi ... toto rušné tržiště (souk) je největším v Maroku. Večeře v 4 * hotelu.


2.den: MARRÁKEŠ – OUARZAZATE – TINGHIR

Snídaně v hotelu, pokračuje prohlídka města Marrákeš. Objevíme působivé Saadské hrobky, mešitu Koutoubia (exteriér), přepychový Bahia Palace a nádherné zahrady Menara. Toto antické město vzniklo v 11.století a fascinuje různorodostí etnických skupin, islámskou a arabskou architekturou a neopakovatelnými stavbami, které hrají všemi barvami. Odjezd do Ouarzazate přes vysoké hory pohoří Atlas. Toto místo se nazývá také "Mini Hollywood". Právě zde se totiž natáčelo mnoho známých filmů. Objevíme vesnici Ait Ben Haddou se známou pevností, chráněným kulturním dědictvím UNESCO. Potom navštívíme impozantní pevnost Taourirt, která byla rezidencí paši El Glaoui z Marrákeš. Pokračujeme do Tinghir v čarokrásné oáze. Region proslavily zahrady plné růží. Večeře v hotelu.


3.den: TINGHIR – ERFOUD – RISSANI – ZAGORA

Po snídani se vydáme do města Erfoud, hlavního města oázy Tafilalet, v minulosti známou křižovatkou karavan. Pokračujeme přes Rissani do Zagory. Večeře v hotelu


4.den: ZAGORA – OUARZAZATE – MARRÁKEŠ

Po snídani odjezd do Marrákeše přes vesnici Agdz. Cestou nás budou provázet úžasné přírodní scenérie. Objevíme fascinující zelené údolí Draa s palmovými háji, ovocnými sady a pěstovanými poli i opevněné vesnice v oblasti Ksour. Příjezd do Marrákeše, večeře v hotelu.


5.den: MARRÁKEŠ

Snídaně v hotelu, dopoledne volno, transfer na letiště, odlet o 16.25 hod, přílet do Prahy 21.35 hod.

Cena zahrnuje

Cena zájezdu: 18 590,- Kč/os  při aktuální ceně letenky (3 600,- Kč)


Cena zahrnuje: 4x ubytování v 4 * hotelu v 2lůžk. pokoji s polopenzí, transfery klimatizovaným autobusem z / na letiště a během okruhu, prohlídky a vstupy do muzeí a archeologických památek podle programu, profesionální místní průvodce, česky mluvící průvodce, pojištění insolventnosti.

Cena nezahrnuje

bakšiš pro řidiče a místních průvodců, komplexní cestovní pojištění

Jiné Příplatky

Jednolůžkový pokoj                                                   2 490,- Kč

Vstup do Majorelle Gardens v Marrákeši                       8 €


vstupy mimo cenu se platí na místě

Poznámka

Změna programu vyhrazena • Minimální počet účastníků pro služby průvodce je 10 osob. Uvádíme aktuální cena letenky v době přípravy programu.
Předběžná cenová kalkulaceNejnovější akce
Flexi Pass CARD Flexi Pass CARD Nově přijímáme poukázky Flexi Pass CARD na našich pobočkách.
Infocesta Chalkidiki 2018 Infocesta Chalkidiki 2018 Přečtěte si o našem květnovém putování po Chalkidiki.
Rozšíření vozového parku Rozšíření vozového parku Máme dobrou zprávu pro všechny naše klienty, kteří s námi jezdí na dovolené autobusem.