vyhledat zájezdyMapa nástupních míst

mapa

 

 

                                       NÁSTUPNÍ MÍSTATRASA F

Destinace (ve vybraných termínech): Parga dlouhá, Korfu, Lefkada, Polychrono, Nea Anchialos, Kala Nera, Skopelos; Paralia, Thassos


 

nástupní míso

příplatek

Praha

parkoviště naproti Hlavnímu nádraží

500,- Kč

Jihlava

parkoviště u Baumaxu

300,- Kč

Brno

velké parkoviště, Teslova ulice

0,- Kč

Břeclav

čerp. st. Benzina na začátku města (stará Břeclav)

0,- Kč


 TRASA G

Destinace : Parga 7 nocí, Parga dlouhá, Korfu, Lefkada, Polychrono, Nea Anchialos, Skopelos, Kala Nera, Tolo; ve vybraných termínech: Paralia, Thassos


 

nástupní míso

příplatek

Brno

velké parkoviště, Teslova ulice

0,- Kč

Břeclav

čerp. st. Benzina na začátku města (stará Břeclav)

0,- Kč


TRASA H

Destinace (ve vybraných termínech)Parga dlouhá, Korfu, Lefkada, Polychrono, Nea Anchialos, Kala Nera, Skopelos; Paralia, Thassos


 

nástupní míso

příplatek

Ostrava

parkoviště naproti KD Vítkovice, ul. 28. října 91

390,- Kč

Frýdek-Místek

parkoviště u autobusového nádraží, ul. Politických obětí

390,- Kč

Český Těšín

čerp. st. Shell u autobusového nádraží, ul. Jablunkovská

390,- Kč


 TRASA J

Destinace (ve vybraných termínech): Parga dlouhá, Korfu, Lefkada, Polychrono, Nea Anchialos, Kala nera, Skopelos; Paralia, Thassos

 

nástupní míso

příplatek

Olomouc

autobusová zast. u supermarketu Albet, tř. Kosmonautů 113/27

350,- Kč

Zlín

parkoviště u Baumaxu

350,- Kč

Uh. Hradiště

parkoviště hypermarket Albert, tř. Vítězství, Kunovice

350,- Kč

Uherský Brod

čerpací stanice OMV, ul. U Korenčice

350,- Kč


 TRASA K

Destinace: ve vybraných termínech: Tolo

Český Těšín

čerp. st. Shell u autobusového nádraží, ul. Jablunkovská

390,- Kč

Ostrava

parkoviště naproti KD Vítkovice, ul. 28. října 91

390,- Kč

Olomouc

autobusová zast. u supermarketu Albet, tř. Kosmonautů 113/27

350,- Kč

Brno

velké parkoviště, Teslova ulice

0,- Kč

Břeclav

čerp. st. Benzina na začátku města (stará Břeclav)

0,- Kč


Stále je mezi námi mnoho cestovatelů, kteří dávají přednost autobusové dopravě. Důvody mohou být různé. Jedni se bojí létat, jiným se prostě líbí poznávat krásu okolní krajiny skrze skla autobusu. Velice často je to však i o pohledu do vlastní peněženky, protože v současné době je i nadále autobusová dovolená u moře finančně nejdostupnější. Právě na všechny zmíněné cestovatele myslíme i my v Aeolusu a nabízíme jim svůj vozový park s autobusy, mikrobusy a zkušenými řidiči. Dopravu do jednotlivých letovisek zajišťujeme klimatizovanými autobusy, které jsou vybaveny polohovatelnými sedadly (kromě zadní řady), audio a video technikou, individuálním osvětlením. Autobusy mají dvojitá tónovaná skla, telefon, ve většině z nich se nachází i WC. Všechny náležitosti související s přepravou, jako dohled na nástupní a výstupní místa, kontrola zasedacího pořádku, zakoupení lístků na trajekt a zprostředkování technických informací týkajících se cesty a přestávek vyřizuje zkušený řidič. Dovolujeme si však upozornit na to, že během přepravy na palubách autobusů nezajišťujeme občerstvení! Samotné svozy cestujících při návazné autobusové dopravě jsou zpravidla zajišťovány mikrobusy pro 8 -15 osob, které mají tónovaná skla, luxusní sedačky, audio, samostatné topení a klimatizaci. Při menším počtu klientů ze svozové trasy si vyhrazujeme možnost zajištění transferu i osobním vozem s profesionálním řidičem. Vzhůru tedy na palubu autobusů vstříc dobrodružství a vysněné dovolené v létě 2018.

 

Pro letní sezónu 2018 jsme pro vás opět připravili zájezdy autobusovou dopravou do letovisek v Řecku, Bulharsku i Chorvatsku. Přeprava bude realizována autobusy s kapacitou od 49 do 61 osob. Na cestách doma i v zahraničí vám budou k dispozici zkušení řidiči, techničtí průvodci v autobusech během cesty nejsou.


I v sezóně 2018 pro nejvyšší možnou efektivitu dopravy pokračujeme v konceptu s více nástupními místy a svozovými trasami z České republiky s centrálním přestupním místem u hypermarketu Tesco na okraji Budapešti. Vzhledem k tomu, že svozy jsou zajišťovány z různých míst ČR, Slovenska i Maďarska, je třeba počítat se zmíněným přestupem ze svozových dopravních prostředků (autobus, mikrobus, případně osobní vozidlo) do hlavního autobusu směřujícího do cílového letoviska. V hypermarketu si můžete během přestávky dokoupit ještě nějaké drobnosti na cestu, občerstvit se nebo využít WC. Během přestupu, který je plánován na cca 30 minut (v závislosti na příjezdu všech svozových autobusů) se klienti řídí pokyny přítomných řidičů. Upozorňujeme na to, že během svozů může nezávisle na našem harmonogramu dojít ke zpoždění vzhledem k mimořádným dopravním situacím na silnicích (opravy silnic, uzavírky, dopravní nehody atd.). V takovém případě může nastat


v místě přestupu určitá časová prodleva. Právě z důvodu takových nepředvídatelných okolností jsme zvolili přestupní místo s nákupními a stravovacími možnostmi, můžete si tak zkrátit a zpříjemnit případné čekání. Pokud požadujete sezení na konkrétním místě, můžete si zakoupit místenku. Místenky jsou platné od konečného přestupního místa (ne během svozů, které jsou realizovány různými typy vozů). Pokud je přeprava realizovaná bez přestupního místa autobusem rovnou do cílové destinace, je místenka platná od místa nástupu. Dovolujeme si zároveň upozornit na to, že pokud cestujete ve vícečlenné skupince a chcete sedět spolu, je třeba zakoupit místenky pro všechny cestující osoby. V případě nižší obsazenosti zájezdu si CK vyhrazuje právo spojit do jednoho autobusu více různých cílových destinací. V tomto případě, stejně jako i z důvodu dodržení nových bezpečnostních právních předpisů, se může na trase vyskytnout i další technický přestup klientů do jiného autobusu.


Takovouto organizačně náročnou a finančně nákladnou realizaci přepravy děláme z jediného důvodu a to proto, abychom na všechna pobytová místa dokázali odvézt na vytouženou dovolenou všechny klienty z co největšího počtu míst z ČR. A protože jsme CK s mezinárodní působností, to samé platí i pro klienty ze Slovenska a Maďarska. Děkujeme vám za vaše pochopení a aktivní spolupráci a těšíme se, že na vaši dovolenou odjedete s námi.PROGRAM AUTOBUSOVÝCH ZÁJEZDŮ

 

1. den - Odjezd podle stanovené trasy z ČR do vybraného letoviska.

2. den - Příjezd do cílového letoviska je plánován v dopoledních, případně odpoledních hodinách. Ubytování je

možné zpravidla po 14:00 hodině, stravování dle objednaného rozsahu.

Následující dny - Čerpání služeb na příslušný počet nocí v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami s možností účastnit se fakultativních výletů.

Předposlední den - Uvolnění ubytovacího zařízení podle pokynů delegáta nebo recepce v ranních či dopoledních hodinách. Čas odjezdu z letoviska bude upřesněn v místě delegátem nebo osobou pověřenou CK.

Poslední den – Návrat do ČR v odpoledních až večerních hodinách podle dopravní situace.

 

Místenky: zaplacené místenky jsou platné od posledního nástupního místa a neplatí ve svozových vozidlech. Cena místenky je 280,- Kč na osobu za zpáteční cestu. V případě změny typu autobusu může dojít ke změně číslování sedadel v autobusu. Dodržení shodné polohy sedadla v autobusu (např. druhá řada za řidičem vlevo atp.) se považuje za rovnocenné a odpovídající zakoupené místence.


Informace na závěr: Podrobnosti související s nástupními místy, svozovými trasami a přesnými časy odjezdů vám budou zaslány nejpozději 7 dnů před odjezdem v pokynech na cestu. U zájezdů typu Last Minute zakoupených méně než 7 dní před plánovaným odjezdem jsou informace poskytnuté ihned po uhrazení zájezdu.

U autobusových zájezdů na řecké ostrovy Korfu a Skopelos, kde je součástí dopravy plavba trajektem na ostrov a zpět, zůstává autobus v přístavu. Klienti si sami vyzvednou svá zavazadla a přesunou se s nimi na loď. Během plavby klienti za zavazadla odpovídají sami až do doby, kdy je opět naloží v přístavu do autobusu, který je dopraví na místo pobytu. Stejně probíhá i zpáteční cesta z ostrova. Výjimkou je doprava na ostrov Thassos, při které se autobus nalodí na trajekt spolu s klienty.


Děti do 2 let musí mít z bezpečnostních důvodů v dopravním prostředku vlastní sedadlo, tedy platí dětskou cenu dopravy ve výši uvedené u konkrétního ubytování na www.aeolus.cz. Ovšem s ohledem na dlouhou dobu jízdy a na pohodlí ostatních spolucestujících důrazně doporučujeme zvážit cestování s nimi v rámci autobusových zájezdů.
  

Nejnovější akce
Flexi Pass CARD Flexi Pass CARD Nově přijímáme poukázky Flexi Pass CARD na našich pobočkách.
Infocesta Chalkidiki 2018 Infocesta Chalkidiki 2018 Přečtěte si o našem květnovém putování po Chalkidiki.
Rozšíření vozového parku Rozšíření vozového parku Máme dobrou zprávu pro všechny naše klienty, kteří s námi jezdí na dovolené autobusem.