LYŽOVÁNÍ

Za sněhem do Rakouska

Téměř kousek za našimi hranicemi - si můžete v zimě užívat kvalitně upravené sjezdovky. V rakouských lyžařských střediscích se každoročně zabydlují tisíce Českých lyžařů. Neváhejte a prohlédněte si celou nabídku kliknutím na obrázek.

Klikněte na obrázek pro kompletní nabídku.

Na lyže do Francie a Itálie

Vyzkoušejte s námi známá lyžařská střediska ve Francii a Itálii - vždyť i tyto země tradičně nabízejí svým návštěvníkům vysokou kvalitu služeb.

Klikněte na obrázek pro kompletní nabídku.

Užijte si zimu doma

Vydejte se lyžovat na České a Slovenské hory. Klikněte na obrázek a najdete bohatou nabídku lyžařských zájezdů. Je to blízko a naše hory vám kromě skvělého lyžování nabízejí i kvalitní welness a zábavu pro malé i velké.

Klikněte na obrázek pro kompletní nabídku.

Nejnovější akce
Rozšíření vozového parku Rozšíření vozového parku Máme dobrou zprávu pro všechny naše klienty, kteří s námi jezdí na dovolené autobusem.
Zemětřesení na ostrově Kos Zemětřesení na ostrově Kos Chtěli bychom vás informovat o situaci na Kosu, který dnes zasáhlo zemětřesení a poškodilo staré budovy v hlavním městě
Objevujte Řecko Objevujte Řecko Pokud bychom měli vytvořit seznam letních prázdninových cílů, do kterých můžete cestovat každý rok a každý rok objevit něco nového, Řecko bude určitě na prvních příčkách - ne-li zcela na vrcholu.