vyhledat zájezdy

Manavgat

9.2
Royal Atlantis Spa & Resort *****

Příjemný, moderní a velmi oblíbený hotel, který byl uveden do provozu v roce 2009, se nachází v centru letoviska Gündogdu a rozkládá se na ploše 14000 m2. Od nejbližších obchůdků, restaurací a možností zábavy jej dělí pouhých 50 m. Do nedalekého města Side, které leží cca 15 km, vás pohodlně zaveze místní doprava z autobusové zastávky, která je přímo před hotelem. Vzdálenost od letiště v Antalyi je cca 45 km. Kromě široké písečné pláže hotel nabízí skutečně bohaté možnosti aktivit od kina, přes bohaté sportovní a animační programy, až po moderně vybavené Spa centrum. Hotel disponuje několika restauracemi, bary, ale také bazény se skluzavkami a tobogány pro nejmenší. Doporučujeme především těm, kteří preferují klidnější dovolenou s možnostmi zábavy v rámci rozlehlého hotelového areálu.

Možnosti stravy: ultra all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 18.5.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 15 462 Kč
Členité turecké pobřeží Středozemního moře vyniká tyrkysovým mořem, nádhernými širokými písečnými plážemi, přítomností starověkých památek a vynikající turistickou infrastrukturou na evropské úrovni. Město Manavgat je od Antalye vzdáleno 76 km. Ze severní strany je obklopeno mohutným pohořím Taurus, které je bohatě zalesněné a dodává okolí neopakovatelnou atmosféru. Hotely vybudované přímo na písečných širokých plážích se vyznačují kvalitními službami a jsou vhodné pro každou věkovou kategorii.
Nejnovější akce
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.
Flexi Pass CARD Flexi Pass CARD Nově přijímáme poukázky Flexi Pass CARD na našich pobočkách.
Infocesta Chalkidiki 2018 Infocesta Chalkidiki 2018 Přečtěte si o našem květnovém putování po Chalkidiki.