vyhledat zájezdy

Konakli

9.4
Hotel Royal Garden Select & Suite *****
Turecko, Konakli, Konakli

Hotel Royal Garden Select si získal mnoho klientů nejen kvůli skvělé poloze přímo na pláži v Konakli. Může se ale také pochlubit krásně upraveným rozsáhlým areálem, několika bazény, tobogány pro děti i dospělé, vynikajícím jídlem a především pečlivým přístupem ke svým hostům. V hlavní budově Select jsou pokoje pouze pro 2-3 osoby, část Suite tvořená dvěma samostatnými budovami má k dispozici i rodinné pokoje. Od centra letoviska Konakli je hotel vzdálen asi 500 m, letiště v Antalyi je vzdálené 120 km. Do nedaleké Alanye (cca 14 km) se dostanete i místními dolmušemi.

Možnosti stravy: ultra all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 18.5.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 13 252 Kč
8.4
Hotel Anitas Beach ****+
Turecko, Konakli, Konakli

Hotel Anitas je jednou z našich letošních novinek; vybrali jsme ho i kvůli fantastické poloze přímo na pláži a přátelské atmosféře, která v něm panuje. Vyhovovat bude všem, kteří si chtějí nejen užít nádherný výhled na moře, ale trochu i poznat zajímavá místa a život v Turecku. Nedaleká Alanya (12 km) nabízí množství příležitostí na výhodné nákupy, večerní zábavu i na prohlídku pamětihodností. Po rušném dni plném nových zážitků si pak odpočiňte v hotelovém SPA centru, které nabízí mnoho druhů masáží. Centrum letoviska Konakli je vzdáleno asi 3 km, letiště v Antalyi 120 km.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 18.5.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 14 187 Kč
Konakli patří spolu se sousedním letoviskem Incekum mezi atraktivní a nejoblíbenější letoviska Turecké riviéry. Rozvíjející se centrum s nabídkou obchodů, restaurací a barů zvyšuje jeho atraktivitu. Hotely vybudované přímo na písčito-oblázkové pláži s kvalitními službami jsou vhodné pro každou věkovou kategorii. Do 12 km vzdálené Alanye jezdí místní minibusy- Dolmuše.
Nejnovější akce
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.
Flexi Pass CARD Flexi Pass CARD Nově přijímáme poukázky Flexi Pass CARD na našich pobočkách.
Infocesta Chalkidiki 2018 Infocesta Chalkidiki 2018 Přečtěte si o našem květnovém putování po Chalkidiki.