vyhledat zájezdy

Ras al-Khaimah

8.2
Hotel Smartline Beach Resort ****
SAE, Ras al-Khaimah, Ras al-Khaimah

Rozlehlý areál hotelu Smartline Beach Resort, donedávna známý také jako Bin Majid Resort, se nachází přímo u 800 m dlouhé písečné pláže s jemným pískem v letovisku Ras Al Khaimah. Hotelová síť Smartline, která ho nedávno převzala, je známá svým čistým "rukopisem". Minimalistický styl, čisté linie, pestré ale vkusné barvy v interiérech a exteriérech, architekti odvedli skutečně kus kvalitní práce a hotelu dali nový šat. Od nákupního centra Al Hamra Mall se nachází ve vzdálenosti pouhé 2 km. Ať už jste pár, který hledá romantickou dovolenou, rodina s dětmi, která hledá vyžití pro své ratolesti, nebo skupina, která se chce zabavit na pobřeží Arabského moře, všichni jste na správném místě. Pečlivě udržovaná tropická zahrada a v ní rozmístěné bazény pro všechny věkové kategorie a různé stylové bary vytváří neopakovatelnou atmosféru díky které si tento hotel zamilujete.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 12.6.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 21 582 Kč
8.6
Hotel Al Hamra Village Golf & Beach Resort ****
SAE, Ras al-Khaimah, Ras al-Khaimah

Situován vedle profesionálního 18-jamkového golfového hřiště a 250 m od písečné pláže nacházející se před sesterským hotelem Al Hamra Residence, je část Village oblíbeným místem dovolené nejen pro "golfisty", ale i pro páry a rodiny s dětmi. Exteriér a interiér hotelu ve stylu tradiční arabské vesničky vyznačuje elegance Středního Východu, která spolu se širokým spektrem volnočasových aktivit a kvalitních pokojů zaručuje hostům pohodlnou a nezapomenutelnou dovolenou s důrazem na skvělý poměr mezi cenou a kvalitou. Nedaleko hotelu najdete také nákupní středisko Al Hamra Mall, dokud centrum emirátu Ras Al Khaimah je vzdáleno 10 minut jízdy - dopravit se sem můžete i hotelovým minibusem. Stejně i do největšího nákupního centra v Dubaji - The Dubai Mall - zajišťuje hotel bezplatnou dopravu dvakrát týdně (v závislosti na poptávce hostů).

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 12.6.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 25 152 Kč
8.8
Hotel The Cove Rotana *****
SAE, Ras al-Khaimah, Ras al-Khaimah

The Cove Rotana Resort je místem, jehož tradiční kouzlo zhmotňuje jedinečnost arabské kultury. Postavený ve stylu pevnosti nad 600 m dlouhou písečnou pláží s výhledem na Arabský záliv garantuje pohodlnou all inclusive dovolenou v populárním emirátu Ras Al Khaimah. Tento rozlehlý areál vystavěný kolem laguny je tvořen jednotlivými vilkami. Od centra je vzdálen přibližně 8 km, od Dubaje 90 km. Do největšího nákupního střediska v Dubaji, The Dubai Mall, je každodenně zajišťována zpoplatněná doprava. Relaxujte na pláži s nedotčeným pískem a zářivou vodou a vychutnejte si tropické koktejly v některém z barů s dech beroucími výhledy.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 12.6.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 27 192 Kč
9.2
Hotel Hilto Al Hamra *****
SAE, Ras al-Khaimah, Ras al-Khaimah

Tento luxusní hotel ze sítě Hilton byl v minulosti oceněn jako nejlepší plážový resort Emirátů. Vychutnejte si úchvatný výhled na Arabský záliv na jedné straně a impozantní pohoří Hajar na straně opačné, zatímco relaxujete na 500 metrů dlouhé a široké pláži s jemným bílým pískem v letovisku Ras Al Khaimah. Hotelové vilky jsou umístěny v rozlehlé a pěstěné tropické zahradě. 6 restaurací a barů se postará o kulinářské zážitky od rána do pozdního večera. Pokud jste milovníkem golfu, v bezprostřední blízkosti objevíte 18-jamkové golfové hřiště. Nákupní centrum Al Hamra se nachází nedaleko, cca 10 minut jízdy autem, podobně jako i vodní park Iceland. Do rušné kosmopolitní Dubaje se dostanete (za poplatek) i hotelovým shuttle busem za pouhých 60 minut.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 12.6.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 28 042 Kč
9.2
Hotel DoubleTree *****
SAE, Ras al-Khaimah, Ras al-Khaimah

Hotel DoubleTree by Hilton nabízí svým hostům pocit výjimečnosti, luxusu a maximálního pohodlí. Přesvědčí vás o tom samotný check-in, při kterém dostanete i čokoládový koláček z vlastní výroby. Tento velkolepý hotel postavený na ostrově Marjan v emirátu Ras Al Khaimah se pyšní 650 m dlouhou pláží s jemným bílým pískem dovezeným až z Malajsie. Impozantní hlavní budova s ​​recepcí a přilehlé vilky, 7 venkovních vyhřívaných bazénů, 2 exkluzivní SPA centra, 10 restaurací a barů, taneční sál, kongresové sály, dětský klub, venkovní hřiště a aquapark s pirátskou lodí vás utvrdí v tom, že dovolenou trávíte na správném místě. Kromě toho se v blízkosti hotelu (cca na 5 minut jízdy) nachází nákupní centrum Al Hamra Mall, cca 15 minut jízdy autem je vodní park Iceland a nákupní centrum Manar Mall, stejně jako i centrum Ras Al Khaimah. V blízkosti se nachází také golfové hřiště Al Hamra. Můžete vyzkoušet i potápění nebo si užít pohled na okolí z ptačí perspektivy na palubě hydroplánu, který přistává přímo před hotelem. Vaše chuťové pohárky budou rozmazlovány specialitami mezinárodní kuchyně té nejvyšší kvality v rámci bohatého all inclusive programu, který nabízí i jídla ze zdravých potravin, snacky nebo gourmet talíře.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 12.6.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 28 552 Kč
Nejnovější akce
Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu léto 2019 Prezentace katalogu na sezónu 2019 se letos konala 12. října v netradiční atmosféře.
Flexi Pass CARD Flexi Pass CARD Nově přijímáme poukázky Flexi Pass CARD na našich pobočkách.
Infocesta Chalkidiki 2018 Infocesta Chalkidiki 2018 Přečtěte si o našem květnovém putování po Chalkidiki.