vyhledat zájezdy

Side

8.2
Hotel Adora Boutique ***
Turecko, Side, Kizilot

Menší hotel Adora Boutique je situován v klidné lokalitě oblasti Kizilot, asi 15 km od Manavgatu, 22 km od Side a 40 km od Alanye. Stojí v bezprostřední blízkosti dlouhé a široké písčito oblázkové pláže. Tento příjemný poklidný resort nabízí ubytování v přízemních domcích, rozmístěných v udržované zahradě.  Je vhodný pro ty, kteří chtějí strávit skutečně klidnou dovolenou.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 30.5.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 12 290 Kč
8.8
Hotel Merve Sun ****
Turecko, Side, Kumkoy

Hotel Merve Sun je výbornou volbou pro ty, kteří mají rádi dovolenou s určitou dávkou zábavy a ruchu. Nachází se v živém prostředí jen pár minut pěšky (cca 1 km) od centra Kumköy, kam se můžete vydat za nákupy. Tvoří ho dvě hlavní budovy a čtyři samostatné bloky propojeny zahradou. Na vyhrazené hotelové pláži se nachází také restaurace / bar s terasou. Do historické části Side je to asi 30 minut pěšky, letiště v Antalyi je vzdáleno 65 km.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 30.5.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 14 250 Kč
9.4
Hotel Side La Grande *****+
Turecko, Side, Evrenseki

Moderní devítiposchoďová budova hotelu Side La Grande se nachází asi 7 km od centra letoviska Side ve středisku Kumköy. Od svého otevření v r.2015 přivítal hotel ve svých elegantních prostorách tisíce spokojených hostů. Je skutečným rájem pro všechny, kteří očekávají dovolenou plnou zábavy - čeká vás zde vodní svět, zábavné animační programy, diskotéka a možnost různých sportovních aktivit. V jeho bezprostřední blízkosti objevíte místní obchůdky, bary či restaurace a na pláž vás odveze i hotelový minibus. Vaše děti se zde budou cítit jako v ráji. Náš tip pro rodiny! Letiště v Antalyi je vzdáleno asi 55 km.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 3.6.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 15 350 Kč
8.2
Hotel Side Altinkum ***
Turecko, Side, Side

Velkou výhodou komplexu bungalovů Side Altinkum je jejich poloha. Rozkládají se v udržované zahradě hned u písečné pláže, jen pět minut pěšky od historických památek v Side. Restaurace s terasou nabízí nádherný výhled na moře, k dispozici je i menší bazén. Doporučujeme těm, kteří hledají dovolenou na klidnějším místě za dobrou cenu.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 3.6.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 17 019 Kč
9.2
Side Alegria Hotel & SPA *****
Turecko, Side, Kumkoy

Jen 4 km od historického městečka Side, kde vás na pobřežní promenádě okouzlí typické turecké obchůdky, silné vůně orientu a sdílní obchodníci, přímo v turistickém středisku Kumköy stojí velmi oblíbený čtyřhvězdičkový hotel Side Alegria (dříve Holiday Point). Hotel je známý výbornými službami, například ve SPA centru a hlavně vynikající kuchyní v několika restauracích. Bary jsou jak u bazénu, tak i na pláži vzdálené jen 200 m, na kterou vás navíc několikrát za den pohodlně zaveze hotelový minibus. Vůbec pláže v okolí Side bývají označovány za nejlepší na Turecké riviéře. Hotel můžeme na základě zkušeností doporučit pro všechny věkové kategorie, nachází se totiž v klidnějším prostředí, ale zároveň blízko centra Side a nedaleko historických památek. Již mnoho sezón v naší nabídce. Skvělá kvalita za skvělou cenu. Náš tip!

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 10.6.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 17 390 Kč
Starověká Pamphilia, současné letovisko Side – v překladu „granátové jablko“ – bylo kdysi pirátskou osadou a významným antickým přístavem. Letovisko je oblíbené díky svým nádherným zlatavým plážím a moři barvy večerní oblohy. Na úzkém poloostrově byly postaveny stylové malé hotely i velké moderní komplexy. Na každém kroku tu lze spatřit lidská díla z dávných dob. Mistrovské skvosty, které přetrvaly stovky let, aby se i v dnešních dobách předvedly ve své kráse a vyrážely dech návštěvníkům tak jako kdysi. Římský amfiteátr z 2. století, bývalé římské koupele, slavný Apollónův či Athénin chrám a mnoho dalších historických klenotů, provází turisty na příjemné večerní procházce do centra městečka Side. Letovisko Čolakli je od centra Side vzdálené asi 10 km a dostanete se tam místními autobusy nebo taxíkem.
Nejnovější akce
Infocesta Chalkidiki 2018 Infocesta Chalkidiki 2018 Přečtěte si o našem květnovém putování po Chalkidiki.
Rozšíření vozového parku Rozšíření vozového parku Máme dobrou zprávu pro všechny naše klienty, kteří s námi jezdí na dovolené autobusem.
Zemětřesení na ostrově Kos Zemětřesení na ostrově Kos Chtěli bychom vás informovat o situaci na Kosu, který dnes zasáhlo zemětřesení a poškodilo staré budovy v hlavním městě