vyhledat zájezdy

Okurcalar

9
SeaLife Buket Resort & Beach *****
Turecko, Okurcalar, Okurcalar

Pětihvězdičkový resort sestávající se z devíti budov obklopených krásnou palmovou zahradou o rozloze 14500 m2 se nachází v příjemném prostředí oblasti Okurcalar, přímo u písčito – oblázkové pláže. Rušné centrum Alanye je vzdálené cca 30 km a mezinárodní letiště v Antalyi asi 95 km. V hotelu si přijdou na své jak rodiny s dětmi, které hledají zábavu, tak i páry, které si mohou užívat klid a pohodu ve špičkově vybaveném hotelovém SPA centru. Samozřejmostí jsou bazény, tobogán, restaurace se středomořskou i mezinárodní kuchyní a bary. Animační programy zajistí zábavu po celý den. Klienty oblíbený hotel můžeme s radostí doporučit všem bez rozdílu, ovšem díky dobře vybaveným konferenčním sálům s kapacitou přes 300 osob je hotel ideální i pro pořádání kongresů a seminářů.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 19.8.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 20 732 Kč
Letovisko Okurcalar patří mezi oblíbené střediska, které přitahuje své klienty moderními 4 * a 5 * hotely ležícími přímo na širokých plážích. Jsou ponořeny do velkých dokonale upravených zahrad, poskytujících komfort, zábavu ale i relax. Křišťálově průzračné moře podtrhuje jeho atraktivitu. Je to vhodné jednak pro klienty toužící po oddechu, ale i pro rodiny s dětmi, které hotely lákají množstvím skluzavek, dětských hřišť, bazénů a dětských klubů.
Nejnovější akce
Flexi Pass CARD Flexi Pass CARD Nově přijímáme poukázky Flexi Pass CARD na našich pobočkách.
Infocesta Chalkidiki 2018 Infocesta Chalkidiki 2018 Přečtěte si o našem květnovém putování po Chalkidiki.
Rozšíření vozového parku Rozšíření vozového parku Máme dobrou zprávu pro všechny naše klienty, kteří s námi jezdí na dovolené autobusem.