vyhledat zájezdy

Konakli

9.4
Hotel Palmeras Beach *****+
Turecko, Konakli, Konakli

Tento příjemný, dobře vybavený hotel se rozkládá hned u písčito-oblázkové pláži letoviska Konakli, asi 200 m od jeho centra a 13 km od Alanye. Obklopuje ho pěstovaná zahrada s bazény a terasou a pro radost vašich dětí jsou zde i skluzavky a tobogán. Chvíle odpočinku si můžete zpříjemnit procedurami ve Spa centru, pobavit se při nápaditých animačních programech či na diskotéce nebo si trochu zasportovat. Hotel Palmeras Beach je skutečně vhodný pro všechny. Letiště v Antalyi je vzdáleno asi 109 km.

Možnosti stravy: ultra all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 30.5.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 15 950 Kč
8.4
Hotel Anitas Beach ****
Turecko, Konakli, Konakli

Hotel Anitas je jednou z našich letošních novinek; vybrali jsme ho i kvůli fantastické poloze přímo na pláži a přátelské atmosféře, která v něm panuje. Vyhovovat bude všem, kteří si chtějí nejen užít nádherný výhled na moře, ale trochu i poznat zajímavá místa a život v Turecku. Nedaleká Alanya (12 km) nabízí množství příležitostí na výhodné nákupy, večerní zábavu i na prohlídku pamětihodností. Po rušném dni plném nových zážitků si pak odpočiňte v hotelovém SPA centru, které nabízí mnoho druhů masáží. Centrum letoviska Konakli je vzdáleno asi 3 km, letiště v Antalyi 120 km.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 24.6.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 16 503 Kč
9.5
MC Arancia Resort Hotel *****+
Turecko, Konakli, Konakli

MC Arancia Resort Hotel je největším hotelem v rámci prestižní sítě MC Group Hotels. Byl otevřen v roce 2006 a v roce 2015 prošel rekonstrukcí. Rozkládá se na úctyhodné ploše 60 000 m² v zahradě přímo u bílé písčité pláže, jejíž hotelový úsek má délku 300 m. Do centra Konakli se dostanete krátkou procházkou (asi 500 m), zde narazíte na obchůdky, bary a restaurace. Hostům jsou k dispozici 2 rozlehlé venkovní bazény, 2 dětské bazény, vnitřní bazén a aquapark se skluzavkami pro děti i dospělé. Pro děti je navíc připraven miniclub a dětské hřiště, dospělí jistě ocení bohaté sportovní aktivity a večerní show. Své chuťové buňky můžete uspokojit v á la carte restauracích nebo v baru u dobrého koktejlu. Doporučujeme všem věkovým kategoriím a rodinám s dětmi, dobrá kvalita služeb a ultra AI za rozumnou cenu!

Možnosti stravy: ultra all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 30.5.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 17 990 Kč
9.2
Hotel Club Turtas Beach ****
Turecko, Konakli, Konakli

Výborně vybavený komplex hotelu Club Turtas Beach se rozkládá při písčito-oblázkové pláži v Konakli, asi 13 km od Alanye a pouhých 250 m od centra letoviska. Velkým lákadlem je nejen jeho skvělá poloha ale i vlastní vodní park s pěti skluzavkami a třemi bazény, který přibyl po poslední renovaci v r. 2013. Pyšní se také kvalitními službami ve SPA centru a výbornými animačními programy. Doporučujeme zejména pro rodiny s dětmi, které zde najdou spoustu zábavy.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 5.8.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 20 029 Kč
Konakli patří spolu se sousedním letoviskem Incekum mezi atraktivní a nejoblíbenější letoviska Turecké riviéry. Rozvíjející se centrum s nabídkou obchodů, restaurací a barů zvyšuje jeho atraktivitu. Hotely vybudované přímo na písčito-oblázkové pláži s kvalitními službami jsou vhodné pro každou věkovou kategorii. Do 12 km vzdálené Alanye jezdí místní minibusy- Dolmuše.
Nejnovější akce
Infocesta Chalkidiki 2018 Infocesta Chalkidiki 2018 Přečtěte si o našem květnovém putování po Chalkidiki.
Rozšíření vozového parku Rozšíření vozového parku Máme dobrou zprávu pro všechny naše klienty, kteří s námi jezdí na dovolené autobusem.
Zemětřesení na ostrově Kos Zemětřesení na ostrově Kos Chtěli bychom vás informovat o situaci na Kosu, který dnes zasáhlo zemětřesení a poškodilo staré budovy v hlavním městě