vyhledat zájezdy

Benátská riviéra

1 2
9.3
Kemping San Francesco ****

Prázdninové centrum San Francesco je vybudováno asi osm kilometrů od známého městečka Caorle, které se honosí malým historickým centrem. Bohatá zeleň, až půl kilometru dlouhá písčitá pláž a několik bazénů promyšleně rozmístěných po celém areálu kempu jsou bezesporu velkým lákadlem. Tím dalším je menší vodní park Centro Aquatic Garden se třemi bazény, dvěmi vodními skluzavkami, vířivkou a fitness centrem, do kterého si můžete zakoupit vstupenky. V areálu nechybí ani "Bacary", typický bar s malým občerstvením, restaurace s výhledem na moře specializující se na mořské plody a ryby, programy pro děti i dospělé, obchody a ani kyvadlová doprava do Caorle. Jednoduše, prázdninový komplex, ve kterém nuda nehrozí.

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 2.6.2018 | Možnosti dopravy: vlastní
Cena od: 1 248 Kč
9.2
Kemping Residence Village ****

Pokud dáváte přednost dovolené v klidnějším prostředí s domácí atmosférou a zároveň vyžadujete kvalitu, kemping Residence Village přesně tyto požadavky splňuje. Rozprostírá se v borovicovém lese s přímým přístupem k velké pláži se zlatým pískem s pozvolným vstupem do moře. Čeká na vás kvalitní ubytování v mobilních domech, restaurace, supermarkety, tržnice, hřiště a bazény. Pro děti je zde široká škála zábavních a sportovních aktivit od hledání pokladu až po mini disko, dospělí se mohou připojit k animačnímu týmu a zpestřit si pobyt sportovními turnaji, hudebními večery nebo jen tak lenošit u bazénu s vířivkou. Toto místo je skvělým výchozím bodem pro návštěvu známého aquaparku Aqualandia (4 km), městečka Cavallino nebo Lido di Jesolo (2 km) a také okouzlujících Benátek, kam se dostanete výletem lodí z Punta Sabioni (13 km).

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 2.6.2018 | Možnosti dopravy: vlastní
Cena od: 1 398 Kč
8.7
Kemping Italy Camping Village ***

Jen 2,5 km od centra Cavallino se rozprostírá Italy Camping Village. Jeden z důvodů, proč sem rády jezdí rodiny s dětmi, je jeho fantastická poloha přímo u pláže s jemným pískem, v objetí svěží pobřežní zeleně. V areálu je bazén pro dospělé s vířivkou a skluzavkou Tobago, i bazén pro děti: pokud by měl někdo zájem o větší porci vodní zábavy, může zdarma navštívit dva aquaparky v kempu Union Lido vzdáleném necelých pět set metrů. Využívat tam můžete i fotbalové, volejbalové a basketbalové hřiště, pronajmout si kolo či kanoe. Občerstvení v Italy Camping Village poskytuje plážový bar, snack bar, restaurace - pizzerie, najdete zde supermarket, stánek s ovocem a zeleninou i prodejnu s potřebným vybavením na pláž a kempování. Když si budete chtít udělat pěkný výlet, z 9 km vzdáleného Punta Sabbioni pravidelně plují lodě do Benátek nebo na ostrovy v Benátské laguně proslulé výrobou uměleckého skla.

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 2.6.2018 | Možnosti dopravy: vlastní
Cena od: 1 398 Kč
8.7
Kemping Ca´ Savio ***+

I tento středně velký kemping najdete na pobřeží Cavallino; co však na jeho pláži nenajdete, jsou nekonečné řady barevných slunečníků. Je to v souladu s politikou životního prostředí a ze stejného důvodu není pláž v noci uměle osvětlena. Areál kempu je vsazen do borovicového lesa a poskytuje pohodlné ubytování v mobilních domech vhodné pro rodiny s dětmi všech věkových kategorií. Pobavit se mohou v miniklubu, k dispozici mají hřiště a dětský hrad a různé denní i večerní animační programy. Také v okolí samotného kempu je dostatek plážových barů a různých atrakcí. Mladí lidé i všichni ti, kteří mají rádi živou atmosféru italských letovisek, jistě ocení blízkost samotné vesnice Ca'Savio (1 km) a Punta Sabioni (3 km), odkud se lodí mohou projet na ostrovy Murano a Burano proslulé sklářskými dílnami. Pokud milujete život v otevřeném prostoru a v harmonii s okolní přírodou - zeleň pinií, bělost písku a tyrkysové moře - právě jste našli letní pohodu, kterou jste hledali. Ideální pro rodinnou dovolenou.

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 2.6.2018 | Možnosti dopravy: vlastní
Cena od: 1 648 Kč
8.8
Kemping Laguna Village ***

Areál kempu Laguna Village se rozprostírá v poměrně klidném prostředí v blízkosti laguny Caorle. Vyhovuje především rodinám s dětmi, které si chtějí užít pohodovou dovolenou v překrásné přírodě podpořenou kvalitními službami. Velkým lákadlem je široká, volně přístupná pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře, ke které se dostane krátkou cestičkou. V areálu můžete relaxovat a bavit se ve třech bazénech s různou hloubkou vody. Kemp se nachází přibližně 2 km od centra jinak rušného Caorle plného barů a restaurací, kde můžete ochutnat tradiční jídla a slavné rybí speciality. Benátky jsou vzdáleny cca 70 km.

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 2.6.2018 | Možnosti dopravy: vlastní
Cena od: 1 723 Kč
1 2
Veneto - nebo i Benátsko, je jedním z nejnavštěvovanějších krajů Itálie, k čemuž přispívá především jeho výborná poloha - území mezi Alpami a Jaderským mořem. Vykoupejte a vyřádit se v bezpečném klidném moři s pozvolným vstupem, opalujte se na nádherných širokých písčitých plážích, poznejte blízké nezapomenutelné Benátky a Veronu. Udělejte si výlet k okouzlující jezeru Lago di Garda i do světoznámého lyžařského střediska Cortina d'Ampezzo. Vychutnejte si vynikající italskou studenou i teplou kuchyni. Nechte se zlákat zdejší módou, architekturou a hlavně nezapomenutelnou dovolenkovou atmosférou. Nejnavštěvovanějším letním střediskem je bezesporu Bibione. Azurové moře, zlatavé pláže, borovicové háje, všudypřítomné restaurace, pizzerie, bary, cukrárny s proslulými dobrotami a pravou italskou kávou, to je Bibione. A samozřejmě zábava všech druhů od lunapark, přes diskotéky, jízdu na horském kole či koních, po windsurfing, kanoe, volejbal, kuželky či tenis. Každý z vás si zde najde svůj pravý dovolenkový ráj.
Nejnovější akce
Infocesta Chalkidiki 2018 Infocesta Chalkidiki 2018 Přečtěte si o našem květnovém putování po Chalkidiki.
Rozšíření vozového parku Rozšíření vozového parku Máme dobrou zprávu pro všechny naše klienty, kteří s námi jezdí na dovolené autobusem.
Zemětřesení na ostrově Kos Zemětřesení na ostrově Kos Chtěli bychom vás informovat o situaci na Kosu, který dnes zasáhlo zemětřesení a poškodilo staré budovy v hlavním městě