vyhledat zájezdy

Kvarner

8
Slaven ***

Hotel Slaven stojí na místě bývalého hotelu ROKANAS, který byl nejstarší hotel v letovisku Selce. Nachází se naproti hlavní pláži, asi 200 m od centra tohoto malého pobřežního městečka. Ani ne půl kilometru od hotelu začíná promenáda s mnoha obchůdky, restauracemi a kavárnami, kterou se dostanete až do Crikvenice.

Možnosti stravy: polopenze | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 1.9.2018 | Možnosti dopravy: vlastní
Cena od: 8 690 Kč
8.8
Katarina ****

Hotel Katarina byl v r. 2016 kompletně zrenovovaný a získal tak zvláštní šarm. Je dekorovaný v retro stylu, který příjemně spojuje staré s novým. Nachází se na začátku městečka Selce, nedaleko známé Crikvenice, Obě města v létě spojuje i turistický vláček. Hotel Katarina je známý svým neobvyklým bazénovým komplexem na břehu moře a vynikajícími službami ve wellness centru. V jeho okolí najdete restaurace, bary, pizzerie či kavárny.

Možnosti stravy: polopenze | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 21.7.2018 | Možnosti dopravy: vlastní
Cena od: 11 190 Kč
Představte si ideální dovolenou, během níž se od mořského břehu vydáváte na cestu k slunečním ostrovem, a pak plavete zpět k pevnině, abyste našli klid na horách pohoří. Sníte o sluneční riviéře, kterou, když se vám to chtít, můžete po deseti kilometrech vyměnit za asketický klid a svěžest horských vrchů, kde vám budou dělat společnost jen orly, vlky a medvědy, a plíce se budou moci nadýchat čerstvého vzduchu z voňavých lesů. Objevte Kvarner a Gorski kotar, tak odlišné oblasti blízko sebe.

Nejprve se projděte po nádherné Opatijské riviéře a objevte 12 km dlouhou promenádu ??podél moře. Základy cestovního ruchu zde byly položeny ještě v roce 1844, kdy jistý prozíravý obchodník se pšenicí postavil první opatijské hotel - dnes široko daleko známou vilu Angiolinu, jedno z nejluxusnějších letovisek Rakousko-uherské monarchie. Do opatijské knihy hostů se zapsali mnohé slavná jména, od členů císařských rodin až po umělce, vědce a politiků. Po noblesních Opatijská vilách, hotelech, rozkošných zahradách a parcích se vydejte na cestu směrem do Rijeky, metropole přímoří, v současnosti největšího obchodního a námořního centra severního Jadranu. Pod bedlivým okem velkolepé zříceniny Trsatského hradu a nejstarší mariánské svatyně v Chorvatsku s františkánským klášterem, Katedrálou sv. Vida a široko daleko známou kapli děkovných darů vás Rijeka bude fascinovat nejen jako centrum námořnictva, ale i jako město se záviděníhodným kulturně-uměleckým životem a největším karnevalové událostí v Chorvatsku.

Pokud toužíte po tichu těžko přístupných mořských oblastí a ostrovů, odplávajte ke Kvarnerský blankytu, obklopená mýtickými Apsirtskými ostrovy z bájného příběhu o Argonautech: ostrovy Rab, Krk, Cres a Lošinj.

Mimořádný zážitek na vás čeká v Gorski kotar. Překrásné zelené oblasti, vzdálené pouhých deset kilometrů od moře, díky své výjimečné ekologické hodnotě a koncentraci chráněných parků, jsou skutečnými oázami klidu a ticha a stále více navštěvovanými destinacemi chorvatského zimního cestovního ruchu. Národní park Risnjak, Přírodní park Učka a mnohé rezervace s bohatou autochtonní flórou a ohroženými živočišnými druhy roztroušenými podél překrásného zeleného pohoří.
Nejnovější akce
Infocesta Chalkidiki 2018 Infocesta Chalkidiki 2018 Přečtěte si o našem květnovém putování po Chalkidiki.
Rozšíření vozového parku Rozšíření vozového parku Máme dobrou zprávu pro všechny naše klienty, kteří s námi jezdí na dovolené autobusem.
Zemětřesení na ostrově Kos Zemětřesení na ostrově Kos Chtěli bychom vás informovat o situaci na Kosu, který dnes zasáhlo zemětřesení a poškodilo staré budovy v hlavním městě