vyhledat zájezdy

Krk ostrov

Beli Kamik I. ***

Název hotelu má původ z 18. století, kdy se poprvé objevila zmínka o usedlosti Villa di Sasso Bianco -Bílý Kámen. Jeho dvě budovy propojené prosklenou chodbou perfektně zapadají do bujné středomořské vegetace, která ho obklopuje. Hotel byl vybudován v těsné blízkosti moře a má předpoklady pro dobrou rodinnou dovolenou s možností pěkných výletů po ostrově. Od centra letoviska Njivice na severozápadním pobřeží ostrova Krk ho dělí asi 650 m.

Možnosti stravy: polopenze | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 28.7.2018 | Možnosti dopravy: vlastní
Cena od: 6 990 Kč
Hotel Corinthia Baška ***+

Hotel Corinthia se nachází v atraktivním prostředí malebného střediska Baška na jižní straně ostrova Krk, který je s pevninou spojen mostem. Sestává se ze tří propojených částí a stojí asi 250 m od centra letoviska v blízkosti téměř dvoukilometrové pláže Vela Plaža, považované za nejkrásnější na ostrově. Hotel je známý dobrou kuchyní - místní speciality ochutnejte v moderní restauraci Funtana v přízemí - a také špičkově zařízeným wellness centrem, které se rozprostírá na ploše 1,300 m2.

Možnosti stravy: polopenze | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 11.8.2018 | Možnosti dopravy: vlastní
Cena od: 9 890 Kč
Krk na ostrově se stejným jménem je město s výjimečnou historií a kulturou, který je nazýván "Zlatý ostrov". Obyvatelé se živí převážně rybářstvím, námořnictvem, výrobou lodí, zemědělstvím a turismem. Známé je svým kulturním bohatstvím a hlavně dominantním komplexem katedrál. Ve městě je několik zajímavých památek, které byste měli navštívit: kostel Gospe od Zdravlja (Panny Marie za zdraví), Františkánský kostel a klášter sv. Franjo, (Franjevački samostaný i církve Sv.. Franjo), klášter Klarisa, benediktinský klášter s kostel sv. Marie andělské, ranokatolícka bazilika Uznesenja Marijina, Frankopánsky kaštiel, náměstí Kamplin, klášter a kostel sv. Lovre, Dvojitý kostel sv. Kvirina a sv. Kopretiny, městské hradby .... Město je známé svými krásnými plážemi z jemného štěrku a skalnatými plážemi, které jsou upravovány od 20.století a mnohé znich byly oceněny "Modrou vlajkou", což je důkaz toho, že je tu křišťálově čisté moře. Nejznámější městská pláž je Lukobran. Pláže jsou přizpůsobeny pro všechny věkové kategorie (dětské parky, široká nabídka sportovních aktivit). Milovníci sportu si mohou zahrát tenis, plážový volejbal, fotbal, basketbal, ale také mohou užívat při pěších túrách a cykloturistice na vyznačených cestách, které se táhnou v délce 300 km po celém ostrově. Během léta se pořádá folklorní festival ostrova Krk a množství kulturních akcí.
Nejnovější akce
Flexi Pass CARD Flexi Pass CARD Nově přijímáme poukázky Flexi Pass CARD na našich pobočkách.
Infocesta Chalkidiki 2018 Infocesta Chalkidiki 2018 Přečtěte si o našem květnovém putování po Chalkidiki.
Rozšíření vozového parku Rozšíření vozového parku Máme dobrou zprávu pro všechny naše klienty, kteří s námi jezdí na dovolené autobusem.