vyhledat zájezdy

Dalmácie

1 2
9
Kemping Belvedere ****

Trogir a Split – to jsou dvě neodolatelně krásná města, které budete mít blízko, pokud si za svůj přechodný prázdninový domov vyberete kemping Belvedere. Areál se rozkládá na pobřeží průzračného Jadranu ve vesničce Seget Vranjica ve střední Dalmácii, asi 5 km od Trogiru. Podnebí je zde příjemně teplé, vegetace bujná a kulturní možnosti četné. Pohodlně zařízené mobilní domy stojí ve stínu pinií nad pěknou oblázkovou pláží a vy si tak denně budete užívat nádherný výhled z terasy na moře a ostrovy. Součástí areálu je bazén pro děti i dospělé, dalmatská i italská restaurace, plážový bar, supermarket a dětský miniklub. Kempink Belvedere je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí lépe poznat podmanivou přírodu střední Dalmácie a zároveň i kus její bohaté historie.

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 2.6.2018 | Možnosti dopravy: vlastní
Cena od: 799 Kč
9.3
Kemping Solaris Beach Resort ****+
Chorvatsko, Dalmácie, Šibenik

Těžko si představit lepší prázdninový komplex než je Solaris; rozlohou i vybaveností připomíná malé městečko citlivě vsazené do piniového lesa. Ohromí vás stylovými restauracemi, atraktivním aquaparkem, typickou dalmatskou vesnicí nebo výborně vybaveným wellness centrem. Solaris Express vás přepraví do různých částí tohoto rozlehlého komplexu; rodiče i děti budou nadšení bohatou nabídkou služeb a zažijí zde množství zábavy a dobrodružství pod taktovkou animačního týmu. Ubytování nabízíme v mobilních domech až pro 7 osob. Navíc se tento kemping nachází v srdci Dalmácie, v regionu pověstném nejen azurovým mořem, ale i národním parkem Krka a úchvatným, povětšinou neobývaným souostrovím Kornati. Čtyři kilometry dlouhé pobřeží tohoto obrovského areálu lemují různorodé pláže od písečných po plata, každý si zde najde své místo. Doporučujeme navštívit i katedrálu sv. Jakuba v nedalekém Šibeniku, která je pozoruhodnou směsí gotiky a renesance.  

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 2.6.2018 | Možnosti dopravy: vlastní
Cena od: 932 Kč
8.7
Vila Ivica ***

Studia a apartmány domu Ivica již tradičně patří do naší nabídky ubytování v letovisku Duče. Dům se nachází v mírném kopci, v tiché části vesnice spolu s domem Neda. Venku na terase je gril, takže si můžete připravit grilované speciality podle místních receptů. Centrum Omiše je vzdáleno 1,5 km, restaurace a supermarket asi 120 m. K pláži se dá projít i podchodem pod cestou. Dům Ivica vám poskytne příjemné, domácké ubytování v centrální části letoviska s výhledem na členité pobřeží a dobrou základnu pro nové zážitky - co takhle vyzkoušet zipline v Omiši.

Možnosti stravy: bez stravy, snídaně, večeře, polopenze | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 2.6.2018 | Možnosti dopravy: vlastní
Cena od: 3 163 Kč
8.8
Vila Neda ***

Vila Neda se nachází v sousedství domu Ivica v letovisku Duče. Stojí ve svahu přibližně ve středu vesnice, v klidném prostředí s krásným otevřeným výhledem na moře a na členité pobřeží. V létě ji krášlí květy bugenvilií a všude kolem je cítit vůně borovic a citrusových stromů. Studia a apartmány pro 3-5 osob poskytují pohodlné ubytování zejména rodinám s dětmi. Písčitá pláž je vzdálená asi 150 m a přejdete k ní podchodem pod cestou. Najdete tam několik barů a kavárniček, dají se pronajmout lehátka, slunečníky a šlapadla. Samotné letovisko Duče se rozkládá asi 25 km jižně od Splitu, vtěsnané mezi masivní skály pohoří Mosor a průzračné Jaderské moře. Je pověstné svou dlouhou písečnou pláží a mělkým mořem. Se sousedním Omišem, odkud odjíždějí výletní lodě na ostrov Brač, je téměř spojený

Možnosti stravy: bez stravy, snídaně, večeře, polopenze | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 2.6.2018 | Možnosti dopravy: vlastní
Cena od: 3 730 Kč
8.6
Hotel Biokovka ***
Chorvatsko, Dalmácie, Makarska

Oblíbený hotel a lázeňské centrum Biokovka se nachází ani ne kilometr od centra populárního rušného letoviska Makarska. Výjimečným ho dělá spojení nádherného panorama masivu Biokovo a skvělé polohy na břehu průzračného Jaderského moře, v blízkosti pláže lemované vysokými piniemi. Nezáleží na tom, zda se rozhodnete pár dní relaxovat v lázeňském centru nebo zde strávíte svou letní dovolenou. Hotel Biokovka vás uvítá v každém ročním období.

Možnosti stravy: polopenze | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 2.6.2018 | Možnosti dopravy: vlastní
Cena od: 9 090 Kč
1 2
Střední Dalmácie je velmi žádaná oblast Chorvatska, která nabízí možnosti pro klasické trávení dovolené u moře, ale i různé nevšední zážitky. Rozprostírá se mezi přístavními městy Trogir a Ploče a zahrnuje i ostrovy Brač, Hvar či Vis. Obecně se pokládá za nejpůvabnější část chorvatského pobřeží a mnozí věrní návštěvníci tvrdí, že je to dokonce nejkrásnější přímořská oblast na světě, a to pro harmonii přírody a výtvorů lidských rukou. Bohatá subtropická vegetace se zde opravdu skoro dokonale snoubí s mnoha architektonickými pamětihodnostmi. Kulturním a ekonomickým centrem Střední Dalmácie je Split, označován jako perla Jadranu a málokteré město si podobné označení zaslouží více.

Podnebí je tu, zejména na pobřeží, typicky středomořské, charakterizované horkými suchými léty a mírnými deštivými zimami. Přechodná období mezi těmito ročními obdobími jsou velmi krátké, někdy se stanou doslova přes noc. Teplota moře je vhodná ke koupání většinou již od začátku května do konce září.
Nejnovější akce
Infocesta Chalkidiki 2018 Infocesta Chalkidiki 2018 Přečtěte si o našem květnovém putování po Chalkidiki.
Rozšíření vozového parku Rozšíření vozového parku Máme dobrou zprávu pro všechny naše klienty, kteří s námi jezdí na dovolené autobusem.
Zemětřesení na ostrově Kos Zemětřesení na ostrově Kos Chtěli bychom vás informovat o situaci na Kosu, který dnes zasáhlo zemětřesení a poškodilo staré budovy v hlavním městě