vyhledat zájezdySv. Vlas

Přímořské letovisko Sv. Vlas se rozprostírá asi 3 km severně od Slunečného Pobřeží na jižních svazích zelených kopců Staré Planiny. Cesta odddeľuje novou, rychle se rozrůstající část od staré původní vesnice, kterou kdysi založili řečtí osadníci. Dnes zde žije okolo 4500 stálých obyvatel, avšak během letní sezóny jejich počet mnohonásobně narůstá s příchodem turistů. Ti zde našli klidnější alternativu Slunečného Pobřeží s pěknými písečnými plážemi, novými moderními hotely a apartmánovými komplexy a vybudovanou infrastrukturou. Resort je známý i přístavem Marina Dinevi s kapacitou 300 jachet, v blízkosti jsou ty nejlepší restaurace, bary a kavárny. Kromě 1,5 km písečných pláží vám Sv. Vlas nabídne i příjemnou kombinaci kopců a moře.
Nejnovější akce
Rozšíření vozového parku Rozšíření vozového parku Máme dobrou zprávu pro všechny naše klienty, kteří s námi jezdí na dovolené autobusem.
Zemětřesení na ostrově Kos Zemětřesení na ostrově Kos Chtěli bychom vás informovat o situaci na Kosu, který dnes zasáhlo zemětřesení a poškodilo staré budovy v hlavním městě
Objevujte Řecko Objevujte Řecko Pokud bychom měli vytvořit seznam letních prázdninových cílů, do kterých můžete cestovat každý rok a každý rok objevit něco nového, Řecko bude určitě na prvních příčkách - ne-li zcela na vrcholu.