vyhledat zájezdy

Kiten

Hotel Onyx ***
Bulharsko, Kiten, Kiten

Hotel Onyx stojí asi 200 m od jižní pláže letoviska Kiten. Na překrásnou pláž Atliman se dostanete pěšky příjemnou, přibližně desetiminutovou procházkou. V blízkosti hotelu se nachází promenáda, která vede skrze celé letovisko. V centru se nachází několik restaurací, obchůdků a kaváren. V okolí hotelu najdete pěkný malý parčík s fontánou.

Možnosti stravy: snídaně | Délka pobytu: 12 dní
Termíny od: 7.8.2018 | Možnosti dopravy: autobusová
Cena od: 8 390 Kč
Hotel Kamenec ****
Bulharsko, Kiten, Kiten

Komfortní hotel Kamenec je obklopen spoustou zeleně a nachází se u krásné severní pláže letoviska Kiten, od letiště v Burgasu je vzdálen cca 60 km. Svou vynikající polohou asi 200 metrů od rušného střediska, ve kterém najdete spoustu typických bulharských obchůdků, restaurací a kaváren. Skvělé služby v tomto letovisku splňují všechny předpoklady pro strávení plnohodnotné dovolené pro všechny věkové kategorie a je vhodný i pro náročnější klienty.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 12 dní
Termíny od: 29.7.2018 | Možnosti dopravy: autobusová
Cena od: 13 790 Kč
Nejnovější akce
Infocesta Chalkidiki 2018 Infocesta Chalkidiki 2018 Přečtěte si o našem květnovém putování po Chalkidiki.
Rozšíření vozového parku Rozšíření vozového parku Máme dobrou zprávu pro všechny naše klienty, kteří s námi jezdí na dovolené autobusem.
Zemětřesení na ostrově Kos Zemětřesení na ostrově Kos Chtěli bychom vás informovat o situaci na Kosu, který dnes zasáhlo zemětřesení a poškodilo staré budovy v hlavním městě