vyhledat zájezdy

Elenite

Elenite, menší letovisko asi 10 km severně od Slunečného Pobřeží, se rozkládá na úpatí zelených kopců Stara Planina. Pohoří chrání záliv před severním větrem, a tak je tu příjemně teplo a svěže. Je to místo vhodné pro ty, kteří dávají přednost klidnějšímu prostředí a také pro rodinnou dovolenou. Elenite prošlo v posledních dvou letech výraznou změnou a kromě bohatě vybavených hotelových komplexů zde byly dobudovány parkoviště, vyrostl nový supermarket, butiky s oblečením a módními doplňky a obchůdky se suvenýry. V areálu jednoho z hotelů je i menší vodní park Atlantida. Se Slunečním Pobřežím je letovisko spojeno místními autobusy a do známého vodního parku Action jezdí zdarma kyvadlová doprava.
Nejnovější akce
Infocesta Chalkidiki 2018 Infocesta Chalkidiki 2018 Přečtěte si o našem květnovém putování po Chalkidiki.
Rozšíření vozového parku Rozšíření vozového parku Máme dobrou zprávu pro všechny naše klienty, kteří s námi jezdí na dovolené autobusem.
Zemětřesení na ostrově Kos Zemětřesení na ostrově Kos Chtěli bychom vás informovat o situaci na Kosu, který dnes zasáhlo zemětřesení a poškodilo staré budovy v hlavním městě