vyhledat zájezdy

Istria

9.6
Kemping Bi Village ***+

Rozsáhlý areál vybudovaný na nejjižnějším výběžku Istrie je pověstný svými kvalitními a zejména kompletními službami a splňuje všechny předpoklady pro znamenitou rodinnou dovolenou. Má skutečně záviděníhodnou polohu: na dohled od národního parku souostroví Brijuni a jen 7 kilometrů od historické Puly s úžasně zachovalým římským amfiteátrem. Nedávno přibyla do jeho areálu nová atrakce - dobrodružný park Jangalooz, ve kterém si můžete vyzkoušet i zipline. Na velkouoblázkovou pláž se dostanete přímo z areálu kempu.

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 2.6.2018 | Možnosti dopravy: vlastní
Cena od: 790 Kč
8.9
Kemping Park Umag ****

Jeden z nejprestižnějších a vysoce hodnocených kempů na pobřeží Jadranu, jen 8 km od historického a kulturního centra města Umag, je perfektním místem pro rodinnou dovolenou. Možnosti zábavy jsou nekonečné; animační programy, bazény – včetně jednoho pro děti se zabudovanou pirátskou lodí – různé druhy sportů, adrenalinový park, aqua gymnastika a opalování na oblázkové pláži s betonovými platy, lehátky, slunečníky a plážovým barem. Park Umag je vždy zelenou oázou, která vám poskytne ubytování v komfortních mobilních domech.

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 2.6.2018 | Možnosti dopravy: vlastní
Cena od: 840 Kč
9.3
Kemping Bijela Uvala ****
Chorvatsko, Istria, Poreč

Prožít dovolenou v kempu Bijela Uvala znamená strávit ji v objetí bohaté vegetace na čerstvém vzduchu, blízko moře, se spoustou zábavních a sportovních možností a zejména daleko od každodenního shonu. V tomto rozlehlém areálu rozkládajícím se nedaleko městečka Poreč v zátoce Zelena Laguna najdete vše: komfortní mobilní domy pro 2-7 osob, obchody, restaurace, bary, hřiště, klub pro děti a dokonce i přístav pro malé lodě. Váš denní rozvrh zpestří cvičení a sportovní turnaje pro dospělé, večery oživí hudba a animační programy. Zaplavat si můžete v jednom ze tří bazénů a odpočívat na pláži oceněnou Modrou vlajkou, na kterou je přístup přímo z kempu.  

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 2.6.2018 | Možnosti dopravy: vlastní
Cena od: 885 Kč
9.3
Kemping Lanternacamp ****
Chorvatsko, Istria, Poreč

Pokud se vaše představa o dovolené spojuje s pobytem uprostřed přírody, kemping Lanterna mezi městy Poreč a Novigrad si zamilujete. Patří k největším na Istrii a pyšní se až 3 km dlouhým pobřežím s oblázkovými plážemi a malými zálivy. Na děti zde čeká široká nabídka zábavních programů, dospělí se mohou zapojit do lekcí tance, cvičit pilates nebo se věnovat stále populárnějšímu Nordic Walkingu. Čeká na vás kvalitní ubytování v mobilních domech s terasou, restaurace s výhledem na moře, supermarkety, tržnice, mnoho aktivit organizovaných animačním týmem, hřiště a několik bazénů. Toto místo je skvělým výchozím bodem pro výlety po istrijském pobřeží.

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 2.6.2018 | Možnosti dopravy: vlastní
Cena od: 885 Kč
8.4
Astra **+
Chorvatsko, Istria, Poreč

Apartmány Astra najdete ve stínu dubů a cedrů nad pláží, na začátku resortu Zelena Laguna. Jak naznačuje název, resort je plný zeleně a apartmány jsou v centru dění, blízko restaurací a sportovišť. Ideální pro mladé lidi, kteří hledají místo plné zábavy, ruchu a příležitostí na sportovní aktivity za rozumnou cenu. Město Poreč je vzdáleno asi 5 km, v blízkosti se nachází autobusová zastávka.

Možnosti stravy: bez stravy, polopenze | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 2.6.2018 | Možnosti dopravy: vlastní
Cena od: 2 610 Kč
Poloostrov ve tvaru srdce, hluboko ponořen do bystrých modrých vod Jadranu, je ukrytou zahradou, která otevírá dveře do slunného a teplého Středomoří. Bez váhání jejich otevřete a dovolená snů se stane skutečností. Tato multikulturní a pohostinná oblast na malém prostoru spojuje množství rozmanitostí. Z její křišťálového moře, čistého pobřeží a přístavů, veselých rybářských lodí a kamenných uliček vyzařuje skutečný šarm Středomoří. Tento jedinečný kousek země svými malebnými středověkými městečky, roztroušenými po kopcích istrijského pozadí, dýchá klidem a jemností kontinentu, jehož přírodní scenérie připomíná nejkrásnější oblasti Toskánska nebo Provence.
Nejnovější akce
Rozšíření vozového parku Rozšíření vozového parku Máme dobrou zprávu pro všechny naše klienty, kteří s námi jezdí na dovolené autobusem.
Zemětřesení na ostrově Kos Zemětřesení na ostrově Kos Chtěli bychom vás informovat o situaci na Kosu, který dnes zasáhlo zemětřesení a poškodilo staré budovy v hlavním městě
Objevujte Řecko Objevujte Řecko Pokud bychom měli vytvořit seznam letních prázdninových cílů, do kterých můžete cestovat každý rok a každý rok objevit něco nového, Řecko bude určitě na prvních příčkách - ne-li zcela na vrcholu.