vyhledat zájezdy

Last Minute

8
Studia Elva
Řecko, Epirus, Ammoudia

Studia Elva se nacházejí v upravené zahradě ve vesničce Ammoudia, necelých 50 m od krásné písečné pláže lemované stromy a cca 450 m od říčky Acheron s krátkým korzem. Mají vkusně zařízený interiér a vybavený kuchyňský kout. Nechybí ani prostorné balkony s výhledem do zahrady nebo na moře a zahradní altán, kde si můžete vychutnat třeba ranní kávičku.

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 21.7.2018 | Možnosti dopravy: vlastní, autobusová
Cena od: 4 150 Kč
8
Studia George II
Řecko, Lefkada, Nikiana

Na samém začátku vesničky Nikiana v druhé řadě domů stojí sympatický prázdninový dům George II. Na hezkou písčitooblázkovou pláž se dostanete již po 70 m, stačí, když přejdete přes silnici. Od centra tohoto klidnějšího letoviska s obchůdky a tavernami ho dělí asi 350 m. Ve vzdálenosti 100 m od ubytování naleznete pekárnu, minimarket, lékárnu i autobusovou zastávku. Pokud by se vám Nikiana zdála příliš poklidná, do rušného letoviska Nidri je to necelých 6 km a jen o kousek více do hlavního města. Renovovaná studia kousek od pláže doporučujeme těm, kteří upřednostňují klidnější dovolenou.

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 22.7.2018 | Možnosti dopravy: vlastní, autobusová
Cena od: 3 290 Kč
8
Hotel Side Altinkum ***
Turecko, Side, Side

Velkou výhodou komplexu bungalovů Side Altinkum je jejich poloha. Rozkládají se v udržované zahradě hned u písečné pláže, jen pět minut pěšky od historických památek v Side. Restaurace s terasou nabízí nádherný výhled na moře, k dispozici je i menší bazén. Doporučujeme těm, kteří hledají dovolenou na klidnějším místě za dobrou cenu.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 22.7.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 14 450 Kč
Linda Resort *****
Turecko, Manavgat, Manavgat

Linda Resort se nachází v oblíbeném středisku Side, v části Sorgun. Centrum města Manavgat je vzdáleno 5 km od hotelu a historické centrum Side také asi 5 km. Můžete se tam odvézt místním taxíkem, tzv. dolmušem. Letiště Antalya je vzdáleno 70 km.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 22.7.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 14 550 Kč
Hotel Palm World Resort & Spa *****
Turecko, Side, Evrenseki

Tento kvalitní šestipatrový hotel Palm World Resort & Spa byl uveden do provozu v roce 2015 a nachází se v oblíbeném letovisku Side – Evrenseki. Skládá se ze 3 samostatných bloků budov a od historického centra Side je vzdálený cca 7 km, 11 km od Manavgatu a 67 km od letiště Antalya. Od písečné pláže jej dělí jen 400 m a k překonání vzdálenosti můžete využít i hotelový shuttle bus. Profesionálně vyškolený personál splní veškeré vaše požadavky a zajistí, abyste se v hotelu cítili příjemně a prožili krásné chvíle plné relaxu a odpočinku. Hotel doporučujeme především pro rodiny s dětmi, o které se postará profesionální animační tým. 

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 8 dní
Termíny od: 22.7.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 15 650 Kč
Nejnovější akce
Flexi Pass CARD Flexi Pass CARD Nově přijímáme poukázky Flexi Pass CARD na našich pobočkách.
Infocesta Chalkidiki 2018 Infocesta Chalkidiki 2018 Přečtěte si o našem květnovém putování po Chalkidiki.
Rozšíření vozového parku Rozšíření vozového parku Máme dobrou zprávu pro všechny naše klienty, kteří s námi jezdí na dovolené autobusem.