vyhledat zájezdy

Kombinovaná doprava

Program:

U předsezónních termínů (v květnu/červnu) je doprava do cílového místa zajištěna autobusy z Prahy, Brna nebo Bratislavy (dle popisu v tabulce), dále přes Maďarsko, Srbsko do Bulharska, Maďarsko, Srbsko,Makedonii do Řecka.

U zájezdů do Pargy, a Lefkadu pokračuje autobus do Pargy a na ostrov Lefkada. U zájezdů na Rhodos, Kalymnos a Krétu následuje přejezd přes řeckou pevninu do Athén a podle vybrané destinace trajekt na ostrov. U zájezdu na Zakynthos  je trajekt z Kilini na Zakynthos (cca. 1,5 hod.). U zájezdu na Skopelos je trajekt z Volosu na Skopelos (cca 3,5 hod.) Přesný čas odjezdu na ostrovy bude určen na základě časového harmonogramu trajektů v pokynech k zájezdu. Zpět letecky do Prahy, Brna nebo Bratislavy.

 

U posezónních termínů (v září/říjnu) program platí opačně, tj. letecky z Prahy, Brna nebo Bratislavy (dle popisu v tabulce) do vybrané destinace v Řecku. Zpět trajektem z ostrovů, autobusem přes pevninu, přejezd přes Makedonii – Srbsko – Maďarsko – Slovensko – Bratislava, Brno nebo Praha (dle popisu v tabulce). Pobyt na místě je podle uvedeného počtu nocí s možností zakoupení fakultativních výletů. V souvislosti se změnami harmonogramu trajektů nebo s jinými neočekávanými událostmi má CK Aeolus právo posunout termíny zájezdů o 1 – 3 dny. Trasy a nástupní místa autobusů mohou být doplněny podle počtu klientů, resp. požadavků skupiny účastníků.

 

Cena zahrnuje:

 dopravu (autobus, loď, letadlo – nebo opačně), transfery z přístavu/z letiště na místo pobytu, ubytování na příslušný počet nocí a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami (v základní ceně je zahrnuto ubytování ve studiu, které určí CK), úklid (ve studiích a apartmánech je úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, v ostatních ubytovacích zařízeních podle vlastních předpisů), spotřebu vody a energie, služby delegáta a průvodce CK Aeolus, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, poplatek za pozemní služby, palivový příplatek.

 

Nepovinné příplatky:

- ve vybraných destinacích je možnost výběru konkrétního studia/ apartmánu za cenu uvedenou již u konkrétního ubytování

(v jiném případě ubytování určuje CK Aeolus, bližší informace v našich kancelářích). Výběr konkrétního ubytování závisí na počtu volných pokojů ve std. / apt. / htl..

- možnost doobjednat místenky v autobusu za 280,- Kč

- komplexní cestovní pojištění 62,- Kč/os./den

Vezměte prosím na vědomí, že u zájezdů na Rhodos, Kalymnos a Krétu, kde je trajekt z Athén, je cesta do destinace delší a krom první noci v autobusu může být druhá noc ještě během cesty na trajektu.

Poznámka:

1. při přepravě lodí/trajektem autobus zůstává v přístavu a proto si během plavby každý klient zodpovídá za svá zavazadla sám.

2. plavba trajektem může být noční

Nejnovější akce
Infocesta Chalkidiki 2018 Infocesta Chalkidiki 2018 Přečtěte si o našem květnovém putování po Chalkidiki.
Rozšíření vozového parku Rozšíření vozového parku Máme dobrou zprávu pro všechny naše klienty, kteří s námi jezdí na dovolené autobusem.
Zemětřesení na ostrově Kos Zemětřesení na ostrově Kos Chtěli bychom vás informovat o situaci na Kosu, který dnes zasáhlo zemětřesení a poškodilo staré budovy v hlavním městě