vyhledat zájezdy

Kariéra v CK AEOLUS

Cestovní kancelář AEOLUS s.r.o. hledá pracovníky na pozici prodejce zájezdů na pobočku v Praze. Do našeho týmu hledáme sympatické kolegy, kteří se orientují v cestovním ruchu, jsou týmovými hráči a dokáží být časově flexibilní a jsou odolní vůči stresu.

Pozice: OBCHODNÍ REFERENT, Praha

Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- trestní bezúhonnost
- uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, internet)

- praxe v oboru výhodou, zájem o cestovní ruch, všeobecné znalosti v geografii

- příjemné vystupování, kreativní myšlení, samostatnost, zodpovědnost

- dobrý ústní i písemný projev v ČJ

- časová flexibilita
- znalost AJ výhodou
- řidičský průkaz skupiny B výhodou

Náplň práce:
- prodej zájezdů, osobní, telefonická a e-mailová komunikace s klienty

- drobné administrativní činnosti

Nabízíme:
- práce na hlavní pracovní poměr
- zajímavou a kreativní práci
- přátelské prostředí
- platové ohodnocení odpovídající pozici
- příspěvěk na stravování
- možnost cest do zahraničí
- nástupní plat 17.000,- čistého

 Nástup:

- nejlépe od 1.1.2018 (případně dle dohody i dříve)

Své životopisy můžete zaslat emailem na adresu sale@aeolus.cz nebo odevzdat osobně na pobočkách.

Cestovní kancelář AEOLUS s.r.o. hledá kolegu na pozici administrativní pracovník provizního oddělení v Praze. Do našeho týmu hledáme sympatickou kolegyni/kolegu se základní orientací v účetnictví a ekonomice cestovního ruchu.

Pozice: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK, Praha

Požadujeme:
- dobrou uživatelskou znalost práce s PC (Word, Excel, internet)

- praxe v účetní agendě vítána

- samostatnost, zodpovědnost

- komunikace s cestovními agenturami, kontrola a evidence smluv, vystavování faktur a další drobné administrativní činnosti

Nabízíme:

- zodpovědnou samostatnou práci
- příspěvek na stravování
- nástupní plat od 17.000,- čistého

Nástup:

- možný ihned

Nejnovější akce
Kariéra v CK AEOLUS Kariéra v CK AEOLUS Hledáme nové zaměstance na prodej zájezdů a administrativního pracovníka v Praze
Rozšíření vozového parku Rozšíření vozového parku Máme dobrou zprávu pro všechny naše klienty, kteří s námi jezdí na dovolené autobusem.
Zemětřesení na ostrově Kos Zemětřesení na ostrově Kos Chtěli bychom vás informovat o situaci na Kosu, který dnes zasáhlo zemětřesení a poškodilo staré budovy v hlavním městě