vyhledat zájezdy


First Minute

8
Studia Zefiros
Řecko, Zakynthos, Laganas

Jen 100 m od písečné pláže, v klidnější části letoviska Laganas, ale ne příliš daleko od možností rušné zábavy, stojí tři domy apartmánového komplexu Zefiros. Naše hosty čeká ubytování ve dvou z nich. Před nimi je bazén s oddělenou dětskou částí, lehátky a slunečníky zdarma. Studia jsou jednoduše vybavena, ale kompenzací je skvělá poloha domu k pláži i centru. K nejbližším obchůdkům či tavernám se dostanete krátkou procházkou.

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 11 dní
Termíny od: 24.8.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 8 250 Kč
8
Studia Venus
Řecko, Zakynthos, Alykanas

Zakynthos je proslulý svými písečnými plážemi. Jedna z nich, zároveň patřící mezi nejlepší, je dlouhá písčitá pláž letoviska Alykanas. Necelých 100 m od ní byl postaven dům Venus obklopený zahradou, který má k dispozici příjemná studia max. pro 2 osoby. Ideální výběr pro ty, kteří upřednostňují klidnější dovolenou. Centrum je vzdálené cca 300 metrů, ale v těsné blízkosti studií je bar, minimarket a nedaleko další markety a taverničky.

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 11 dní
Termíny od: 24.8.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 8 550 Kč
8
Hotel Garden Palace ***
Řecko, Zakynthos, Laganas

Laganas je nejrušnější, nejpopulárnější a také nejnavštěvovanější letovisko na ostrově Zakynthos. Hotel Garden Palace je však výjimečný tím, že zde přesto nebudete mít pocit masovosti; v hotelovém areálu najdete dostatek prostoru pro soukromí i klid. Hotel je živým příkladem tradiční ostrovní architektury a leží jen 100 m od písečné pláže. V blízkosti najdete nespočet obchodů, taveren, barů a možností pro pestrý noční život. K tomu pohodlné služby all inclusive a vám nezbývá nic jiného, než jen užívat si pohodlí a dovolenkovou atmosféru na ostrově želv.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 11 dní
Termíny od: 24.8.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 14 550 Kč
8
Hotel Dinos ***+
Řecko, Zakynthos, Tsilivi

Hotel Dinos byl postaven v novější klidné části oblíbeného rušnějšího letoviska Tsilivi ve vzdálenosti cca 400 m od centra. Je obklopen zelení – od bazénu se otevírá výhled na protilehlý olivový sad a kolem hotelu se rozprostírá pečlivě udržovaná zahrada. Jednoznačnou výhodou je blízkost k jedné z nejlepších pláží ostrova, která je dlouhá 2,5 km, má pozvolný vstup do moře a leží jen 400 m od hotelu. Tamní plážový bar „Mojito“ je mimořádně oblíbený i mezi ostrovany. Nejbližší obchůdek najdete ve vzdálenosti cca 100 m, v centru Tsilivi najdete zábavu všeho druhu, nespočet barů, restaurací, rychlého občerstvení, supermarketů a obchodů se suvenýry.

Možnosti stravy: all inclusive | Délka pobytu: 11 dní
Termíny od: 24.8.2018 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 15 550 Kč
8
Studia Akis
Řecko, Zakynthos, Alykes

Alykes je stále oblíbenější letovisko v sousedství vesničky Alykanas. Je však trošku rušnější. Prázdninový komplex Akis patří mezi nejlepší v tomto letovisku. Skládá se z pěti budov postavených kolem bazénu, kde provozují i snack bar. Zde si během celého dne můžete zakoupit občerstvení, nápoje i balenou vodu. K dispozici jsou prostorná a vkusná studia pro 2-3-4 osoby. K pláži, která je vzdálená cca 400 m, vede i zkratka, kterou vám domácí ochotně prozradí. Dům stojí v klidném prostředí, zároveň nedaleko ruchu letoviska. Centrum je vzdáleno přibližně 300 metrů, nejbližší obchůdek leží ve vzdálenosti 100 metrů. Kvůli prostorným pokojům doporučujeme i rodinám s dětmi

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 12 dní
Termíny od: 24.8.2018 | Možnosti dopravy: vlastní, letecká
Cena od: 8 550 Kč
Nejnovější akce
Flexi Pass CARD Flexi Pass CARD Nově přijímáme poukázky Flexi Pass CARD na našich pobočkách.
Infocesta Chalkidiki 2018 Infocesta Chalkidiki 2018 Přečtěte si o našem květnovém putování po Chalkidiki.
Rozšíření vozového parku Rozšíření vozového parku Máme dobrou zprávu pro všechny naše klienty, kteří s námi jezdí na dovolené autobusem.