vyhledat zájezdy

First Minute

Studia Olive Tree
Řecko, Parga, Parga

Parga je mimořádně oblíbené letovisko, které okouzluje svými křivolakými uličkami, panoramatem domků vinoucích se až k pevnosti, která dominuje příbřežní promenádě. Tím, že však vytváří tento pomyslný amfiteátr, jen minimum ubytování v Parze má pláž "jen na skok". Velice příjemný rodinný areál studií Olive Tree se nachází od hlavní pláže a přístavu jen 700 m, Piso Krioneri o kousek dále a oblíbená dlouhá pláž Valtos je dostupná lodním taxi. Odměnou za tuto distanci je však krásná zahrada a vůbec poloha domu v klidnějším prostředí, avšak nedaleko rušného centra vábícího k večerním procházkám. O menší vilky rozptýlené v zahradě se majitelé vzorně starají, rádi vám v baru připraví nějakou laskominu nebo drink a v letním parnu se můžete zchladit v hezkém bazénu, kolem kterého je sluneční terasa s lehátky a slunečníky. V zahradě je i dětské hřiště, stromy poskytující stín a kochat se můžete pohledem do zeleně okolních hor. Nákupní a stravovací možnosti začínají ve vzdálenosti cca 150 m od domu, směrem k cca 800 m vzdálenému centru jejich početnost narůstá geometrickou řadou. Ideální ubytování pro páry a romantiky, kteří mají rádi tradičnější řecké destinace, ubytování v klidnějším prostředí s možností večerního korzování.

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 11 dní
Termíny od: 18.5.2018 | Možnosti dopravy: autobusová, letecká
Cena od: 4 499 Kč
8.8
Studia Dimas
Řecko, Parga, Parga

Už samotným výběrem Pargy nemůžete nic zkazit; toto jedinečné městečko na pobřeží Jónského moře okamžitě okouzlí každého návštěvníka. Parga je rozdělena na centrální část kolem přístavu a za pevností se rozprostírá dlouhá pláž s bílými oblázky, Valtos. V této části byl postaven dům Dimas, stojící v udržované zahradě. Ve stínu altánku si můžete přečíst dobrou knihu nebo jen tak relaxovat. Na pláž vzdálenou cca 500 m se dostanete pohodlnou procházkou. Nejbližší obchůdek najdete ve vzdálenosti 100 m, restaurace Mango Club s bazénem leží jen 160 m od domu. Do centra se dostanete přibližně 30 minutovou procházkou nebo můžete využít i lodní taxi z pláže Valtos.

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 10 dní
Termíny od: 25.5.2018 | Možnosti dopravy: autobusová
Cena od: 4 039 Kč
9
Studia Garden
Řecko, Parga, Parga

Název Garden u tohoto domu není jen metaforou, ale tou nejhezčí realitou. Oblíbená studia Garden obklopuje překrásná zahrada plná citrónovníků, pomerančovníků, okrasných keřů, stromů a květin. Majitelé si pěstují většinu zeleniny a ovoce sami a výpěstky jsou k dispozici i pro jejich hosty. Prostorná studia jsou ideální pro 3-4 členné rodiny. Auto můžete pohodlně zaparkovat přímo před domem. K dispozici je také bazén s lehátky a slunečníky a venkovní gril, který mohou hosté využívat. Na pláž Valtos se dostanete asi 10 minutovou procházkou mezi okolními domy, nejbližší minimarket je vzdálený jen cca 100 m.  

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 10 dní
Termíny od: 25.5.2018 | Možnosti dopravy: autobusová
Cena od: 4 315 Kč
8.6
Studia Elva
Řecko, Epirus, Ammoudia

Studia Elva se nacházejí v upravené zahradě ve vesničce Ammoudia, necelých 50 m od krásné písečné pláže lemované stromy a cca 450 m od říčky Acheron s krátkým korzem. Mají vkusně zařízený interiér a vybavený kuchyňský kout. Nechybí ani prostorné balkony s výhledem do zahrady nebo na moře a zahradní altán, kde si můžete vychutnat třeba ranní kávičku.

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 10 dní
Termíny od: 25.5.2018 | Možnosti dopravy: autobusová
Cena od: 4 315 Kč
8.7
Villa Ilios
Řecko, Parga, Parga

V blízkosti velkolepé pevnosti půvabné Pargy, pouze ve vzdálenosti 150 m od ní, stojí vila Ilios. Zároveň je situována na mírném kopci a na rozhraní města a pláže Valtos, kam se dostanete po schodech (300 m). Valtos je písčito oblázková pláž s možností pronájmu lehátek a slunečníků. Nechybí ani široká nabídka vodních sportů. Tato malá nevýhoda spojená s přístupem na pláž však za odměnu nabízí nádherný výhled na moře ze studií a apartmánů. Díky centrální poloze máte vše blízko – nejbližší restauraci objevíte už po 50 metrech, zatímco obchod je vzdálen jen 150 m od domu. Vila Ilios je naší nejlepší budovou v Parze, nejen kvůli útulnému interiéru pokojů, ale především kvůli jeho jedinečné poloze.

Možnosti stravy: bez stravy | Délka pobytu: 10 dní
Termíny od: 25.5.2018 | Možnosti dopravy: autobusová
Cena od: 4 407 Kč
Nejnovější akce
Kariéra v CK AEOLUS Kariéra v CK AEOLUS Hledáme nového administrativního pracovníka v Praze
Rozšíření vozového parku Rozšíření vozového parku Máme dobrou zprávu pro všechny naše klienty, kteří s námi jezdí na dovolené autobusem.
Zemětřesení na ostrově Kos Zemětřesení na ostrově Kos Chtěli bychom vás informovat o situaci na Kosu, který dnes zasáhlo zemětřesení a poškodilo staré budovy v hlavním městě