EXOTIKA

Karibská exotická dovolená

Karibik je oblíbená exotická destinace, která patří již dlouhodobě mezi klienty k nejvyhledávanějším. V době, kdy do Evropy přichází zima, v Karibiku začíná hlavní sezóna se vším, co k ní patří - s teplým mořem a nádherným, slunečným počasím.

Mezi nejžádanější destinace v Karibiku nepochybně patří Kuba, Dominikánská republika a Mexiko. V nabídce cestovních kanceláří najdete nejen pobytové dovolené na ostrovech jako jsou Aruba, Bahamy, Barbados, Grenada, Jamajka, ale i různé kombinace plavbami po Karibiku.

Klikněte na obrázek pro kompletní nabídku.

Asie - fascinující kontinent

Velká, různorodá, voňavá a neuvěřitelně chutná a zajímavá taková je Asie. Na dovolené v Asii poznáte nejkouzelnější místa planety. Zavítáte na nejklidnější místa plná usměvavých lidí a budete se divit, proč jste se tam nevybrali dávno.

Tento fascinující kontinent nabízí nadrozměrné velkoměsta plné supermoderní architektury, ale i panenské pláže bez turistů. Majestátní hory, světoznámé památky a jídlo od výmyslu světa. Během dovolené v Asii si určitě přijdete na své. Stačí si jen namíchat ten správný mix podle vlastně chuti.

Vyhledávaná místa na dovolenou v jihovýchodní Asii jsou kupříkladu Thajsko, Srí Lanka, VietnamIndonésie a mnoho dalších.

Klikněte na obrázek pro kompletní nabídku.

Africké safari i odpočinek na krásných plážích

Afrika je kontinent krásný a divoký, plný kontrastů. Většina jeho obyvatel stále žije v těsném spojení s přírodou, a přežije jen díky tomu, co jim příroda nadělí.
Takto vznikají typické africké produkty - jednoduché a krásné jako země, ve které žijí jejich tvůrci - syté, zemité a teplé. Najdete na nich barvy země, písku, palem, moře i nebe.

Při pobytově - poznávacích zájezdech v Africe to můžete zažít i vy - teplé moře, které omývá nádherné pobřeží, pozorování zvířat a poznávání různých kultur. Ideální kombinace odpočinku, dobrodružství a poznávání.

Klikněte na obrázek pro kompletní nabídku.

Pohádka 1000 a jedné noci

Exotika, bílé písečné pláže, luxus na každém kroku. Většina arabských zemí patří mezi nejbohatší země na světě. Mezi nejvíce navštěvované destinace nyní patří Spojené arabské emiráty. Asi nikde na světě neuvidíte tak rychle se rozvíjející města, nejmodernější architekturu, odvážné projekty a luxus. Vedle toho bohatá historie a kulturní bohatství starodávných mešit. Další oblíbenou krajinou lákající návštěvníky a připomínající pohádku z 1000 a jedné noci je Maroko.

Klikněte na obrázek pro kompletní nabídku.

Nejnovější akce
Infocesta Chalkidiki 2018 Infocesta Chalkidiki 2018 Přečtěte si o našem květnovém putování po Chalkidiki.
Rozšíření vozového parku Rozšíření vozového parku Máme dobrou zprávu pro všechny naše klienty, kteří s námi jezdí na dovolené autobusem.
Zemětřesení na ostrově Kos Zemětřesení na ostrově Kos Chtěli bychom vás informovat o situaci na Kosu, který dnes zasáhlo zemětřesení a poškodilo staré budovy v hlavním městě