vyhledat zájezdy


Důležitá změna - Hotel Eden Beach Plaka - Peloponés

Dnes jsme dostali skvělou zprávu o pozitivní změně, ke které došlo v hotelu Eden Beach Plaka na Peloponésu v letovisku Tolo/Drepano.

Hotel byl právě kompletně zrekonstruovaný a jeho oficiální kategorie byla zvýšená na 4*. Zároveň došlo k přejmenování na THE GROVE SEASIDE HOTEL a nová webová stránka www.thegrove.gr bude brzy  funkční. Rozhodli jsme se, že na letošní sezónu ponecháme kvůli klientům původní název Eden Beach Plaka s odkazem na The Grove. Naše CK disponuje GARANČNÍMI pokoji v tomto hotelu. Již během loňské sezóny patřil mezi nejoblíbenější a díky této výrazné změně předpokládáme ještě větší oblíbenost a spokojenost.


Více informací naleznete na: http://www.aeolus.cz/recko/pelopones/hotel-eden-beach-plaka-1

Nejnovější akce
Objevujte Řecko Objevujte Řecko Pokud bychom měli vytvořit seznam letních prázdninových cílů, do kterých můžete cestovat každý rok a každý rok objevit něco nového, Řecko bude určitě na prvních příčkách - ne-li zcela na vrcholu.
Infocesta 2016 Infocesta 2016 Přečtěte si o našem květnovém putování po Chorvatsku, Albánii a Řecku.
Důležitá změna - Hotel Eden Beach Plaka - Peloponés Důležitá změna - Hotel Eden Beach Plaka -  Peloponés Dnes jsme dostali skvělou zprávu o pozitivní změně, ke které došlo v hotelu Eden Beach Plaka na Peloponésu v letovisku Tolo/Drepano.