vyhledat zájezdyCertifikát pojištění insolventnosti

 

certifikat

pro zvětšení klikni na obrázek

Bezpečnost Vašich peněz – pojištění pro případ úpadku CK 

Ve smyslu zákona č. 214/2006 Sb. je každá cestovní kancelář povinná pojistit své zájezdy pro případ úpadku.

 

CK Aeolus má uzavřenu smlouvu s Allianz Slovenskou poisťovňou, a. s. o pojištění klientů cestovní kanceláře pro případ neposkytnutí služby z důvodu úpadku CK. V praxi to znamená, že v případě vzniku pojistné události z toho titulu Allianz Slovenská poisťovňa, a.s. uhradí klientovi:

  • zaplacenou cenu zájezdu nebo zálohu (maximálně však do výšky ceny zájezdu), jestliže se zájezd neuskuteční,
  • zaplacenou, ale neposkytnutou službu (maximálně však do výšky uhrazené ceny za neposkytnutou službu),
  • v případě, že pojistná událost vznikne v době, kdy je klient v zahraniční a CK mu nezabezpečí dopravu z místa pobytu zpět do České republiky, pojišťovna poskytne plnění ve výši přiměřených nákladů za dopravu pojištěného z místa pobytu do ČR, pokud doprava byla součástí zájezdu.

Potvrzení o tomto pojištění si spolu s ostatními cestovními doklady převezme klient po uzavření smlouvy o obstarání zájezdu v CK Aeolus nebo je také k dispozici na našich webových stránkách www.aeolus.cz. Pojištění pro případ úpadku je zahrnuté v základní ceně zájezdů CK Aeolus.

Nejnovější akce
Kariéra v CK AEOLUS Kariéra v CK AEOLUS Hledáme nové zaměstance na prodej zájezdů a administrativního pracovníka v Praze
Rozšíření vozového parku Rozšíření vozového parku Máme dobrou zprávu pro všechny naše klienty, kteří s námi jezdí na dovolené autobusem.
Zemětřesení na ostrově Kos Zemětřesení na ostrově Kos Chtěli bychom vás informovat o situaci na Kosu, který dnes zasáhlo zemětřesení a poškodilo staré budovy v hlavním městě