vyhledat zájezdy

Objednání zájezdu

Objednání zájezdu

 • Osob- zavítejte do kterékoliv z našich kanceláří, kde vám pomůžeme vybrat dovolenou podle vašich individuálních představ a potřeb. Současně získáte další doplňující informace od našich školených prodejců.
 • Telefonicky - na základě telefonické objednávky vám zarezervujeme zájezd, zpracujeme cenovou nabídku a vytvoříme Smlouvu o obstarání zájezdu, kterou vám zašleme e-mailem nebo poštou. Vy nám následně zašlete podepsanou Smlouvu a zálohu uhradíte pohodlně bankovním převodem.
 • On-line / e-mailem, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu - vyberete si na našem webu dovolenou, vyplníte objednávkový formulář a odešlete jej prostřednictvím www.aeolus.cz.

Zvolit můžete ze dvou možností:

nevazná objednávka, na jejímž základě vás bude kontaktovat pracovník naší CK, zodpoví vaše případné otázky a dohodne se s vámi na dalším postupu vyřízení objednávky;

vazná objednávka, kdy bude vámi vybraný zájezd závazně rezervován a my vás budeme kontaktovat pouze s pokyny k provedení platby.

 • Prostřednictm našich smluvch prodej- naše zájezdy nabízí přes 500 cestovních kanceláří a agentur po celé republice. Žádejte katalog a nabídky CK Aeolus ve vaší oblíbené místní cestovní kanceláři či agentuře. Zestručněný seznam našich nejlepších prodejců z různých měst a obcí v ČR naleznete na konci katalogu i na našem webu.

 Údaje potřebné k vyplnění smlouvy o obstarání zájezdu

Jméno a příjmení každého cestujícího • data narození, nezbytné především u dětí • adresa bydliště • telefon • číslo cestovního dokladu - je nutné u autobusových zájezdů • e-mail.

 Potvrzení objednávky – podpis Smlouvy o obstarání zájezdu

Ke Smlouvě o obstarání zájezdu obdržíte i certifikát o zákonném pojištění CK Aeolus proti úpadku a tzv. katalogový list s podrobným popisem ubytovací kapacity a objednaných služeb. Podpisem Smlouvy o obstarání zájezdu potvrzujete převzetí těchto dokumentů, souhlas se zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona a seznámení se se Všeobecnými smluvními podmínkami účasti na zájezdech CK Aeolus.

 Ceny zájezdů

Ceny zájezdů jsou stanoveny v Kč na osobu, pokud není uvedeno jinak. U každého jednotlivého zájezdu na www. aeolus.cz naleznete podrobný rozpis, co cena u konkrétního zájezdu obsahuje. Všechny ceny našich zájezdů jsou konečné a ostatní zpoplatněné služby jsou fakultativní (např. místenky v autobuse, balíček komplexního pojištění, vyšší rozsah stravy, příplatek za klimatizaci atp.), jedinou výjimkou mohou být zájezdy do kempů v Itálii, kde může být na recepci účtovaná pobytová taxa, jejíž výše není v době přípravy katalogu známá.

Platba zájezdu

Při podepsání smlouvy o obstarání zájezdu je třeba uhradit smluvenou zálohu, při Last Minute zájezdech 100% ceny. Platit můžete v hotovosti nebo bankovním převodem na náš účet vedený v UniCredit Bank číslo 2106932542 / 2700. Zájezd musí být uhrazen v plné výši nejpozději do 30 dnů před odjezdem (neplatí v případě LM). Podrobné informace najdete v části Všeobecné smluvní podmínky.

 Úhrada zájezdu poukázkami

Přijímáme tyto poukázky:

SODEXHO – Holiday Pass, Flexi Pass, Dárkový Pass, Fokus Pass, Bonus Pass

ENDERED – Ticket Holiday, Ticket Multi, Ticket Benefififits,Ticket Compliments

CHEQUEDÉJEUNER– Šekdovolená,Unišek+, Cadhoc, Galery Beta

 • poukázky je možno uplatnit na celou nabídku zájezdů CK Aeolus do souhrnné výše poukázek 20.000,- Kč, maximálně však do hodnoty 50% celkové ceny dané Smlouvy o obstarání zájezdu;
 • poukázky musí být uplatněny v jejich plné hodnotě (na poukázky se nevrací);
 • klient musí platbu poukázkami nahlásit předem, nejpozději při rezervaci zájezdu a zároveň je nutno do Smlouvy o zájezdu uvést celkovou výši uplatněných poukázek;
 • poukázky je možno použít pouze na úhradu základní ceny zájezdu a jakékoliv slevy jsou poskytovány pouze z doplatku hrazeného hotově – tedy z rozdílu mezi cenou zájezdu a platbou v poukázkách;
 • poukázky NELZE přijímat na doplatek zájezdu;
 • poukázka není směnitelná za hotovost a to ani v případě storna zájezdu nebo pobytu;
 • poukázky je možné uplatnit pouze do data, které je na nich vyznačeno. V případě vytištění doplňujících informací na poukázce (např. vymezení konkrétní osoby apod.) je třeba tyto respektovat;
 • CK je při stornu zájezdu povinna nabídnout uživateli poukázek jejich čerpání na jiný zájezd nebo pobyt.

 Informace k palivovému příplatku v cenách leteckých zájezdů

Ceny dopravy jsou kalkulovány při cenové hladině stanovené dopravcem "Platts Barges FOB Rotterdam High" 500 USD / t. V případě, že cena paliva na světových trzích stoupne o více než 10%, na základě oznámení dopravce si cestovní kancelář vyhrazuje právo účtovat klientovi příslušný palivový příplatek.

Nejnovější akce
Infocesta Chalkidiki 2018 Infocesta Chalkidiki 2018 Přečtěte si o našem květnovém putování po Chalkidiki.
Rozšíření vozového parku Rozšíření vozového parku Máme dobrou zprávu pro všechny naše klienty, kteří s námi jezdí na dovolené autobusem.
Zemětřesení na ostrově Kos Zemětřesení na ostrově Kos Chtěli bychom vás informovat o situaci na Kosu, který dnes zasáhlo zemětřesení a poškodilo staré budovy v hlavním městě